29יוני2017

אתם כאן: עמוד הבית עמק יזרעאל
עמק יזרעאל

עמק יזרעאל (102)


למרות מזג האוויר החורפי נרשמה נוכחות שיא של בני נוער בפרויקט 'סטריט בול' היישובים בעמק יזרעאל (שנה שלישית ברציפות בשמשית), עובדה שמעידה על פעילות הכדורסל הענפה באיזור. המשחקים היו ברמה גבוהה מאוד, והתקיימו בצורה ספורטיבית ומקצועית למופת

קרא עוד...

נמשכת תנופת הבינוי במתקני ספורט בשטחי המועצה האזורית עמק יזרעאל: השבוע אושרה תכנית שיפוץ ושדרוג של עוד 8 מגרשי ספורט בגבעת אלה, תמרת, שמשית, יפעת, רמת דוד, מושב מרחביה, היוגב והרדוף. מנהל מח' הספורט, ארז ביטמן: "רואים עלייה בכמות הפעילות הספורטיבית"

קרא עוד...

בהשקעה של כ-12 מיליון שקלים במימון מפעל הפיס, הטוטו ומשרד השיכון, חנכו השבוע בעמק יזרעאל את אולם הספורט החדש של ביה"ס "העמק המערבי". אייל בצר, ראש המועצה: "אתם מובילים בהמון תחומים בספורט, זה מגיע לכם". המנהלת, אילנית ערן: "דוגלים במימוש עצמי וספורטיבי"

קרא עוד...

הספורטאים המוכשרים של עמק יזרעאל ממשיכים לקטוף תארים בתחרויות השונות, הפעם בסייף, עם הישגים יוצאים מן הכלל באליפות גביע המדינה. שלומי אייל, מאמן הקבוצה הרעיף מחמאות על הנבחרת: "הסייפים שלנו היו ממושמעים חדים והחלטיים, ההישגים מדברים בעד עצמם"

קרא עוד...

הטריאתלון באילת קיבל את פניהם של עשרות מספורטאי עמק יזרעאל שהשתתפו במירוץ וחזרו מעוטרים במדליות ובזכיות מרשימות למדי: את המקומות הראשונים בכל מקצה כמעט קטפו הספורטאים מהעמק, משמשית, בית לחם, אלוני אבא, הסוללים, שריד, גבעת אלה ויפעת. כל הכבוד!!

קרא עוד...

בירת העמק אירחה בפעם החמישית ברציפות את אירוע הספורט הייחודי והמושקע. התחרות הופקה בשיתוף פעולה הדוק של העירייה עם משרד התרבות והספורט, בשיתוף איגוד האופניים ומועדון '500 וואט' עמקים. מנהל מח' הספורט, עודד פרל: "יש לנו את הזכות לתת רוח גבית לאליפות הזאת"

קרא עוד...

ההישגים המרשימים לא מפסיקים להיות מנת חלקם של ספורטאי עמק יזרעאל: בגמר אליפות הארץ זכה רון זוהר בן ה-13, מהספורטאים המבטיחים בענף, במקום השני בדרגה 5. בחודש יוני תתמודד גם שני עמיבר בת ה-12 בגמר אליפות ישראל. המאמן, מיקי אלון: "מקווה שזה יהפוך למסורת"

קרא עוד...

יוזמה מדהימה של ראש המועצה, אייל בצר, הובילה להתכנסותם השבוע של נציגים רבים ממגוון ארגונים אזוריים העוסקים בפעילויות יהודים-ערבים. כל נציג ארגון סיפר על העשייה בשטח וכן על הציפיות מהפורום הגדול שהתכנס. בצר: "הכיוון שלנו כגוף מתכלל הוא ליצור מעגלי עשייה טבעיים"

קרא עוד...

היכונו לחג הכי יזרעאלי שיש, בעמק יזרעאל המדהים שלנו! בואו לחגוג איתנו בשדות החיטה הזהובים, באתרי התיירות, במופעי תרבות, אמנות וזמר עברי. וגם: "אהבה בין השיבולים" - מופע שירי אהבה לעמק, בהשתתפות בכירי הזמרים בישראל. כרטיסים במוקד הפסטיבל: 04-6520734

קרא עוד...

תלמידי ט' בביה"ס למדו השבוע שהמתמטיקה תמיד צודקת. המנהל, דודו גורן, התייחס להישגים ואמר: "המורים שלנו מעודדים, נותנים הזדמנות, מכילים, לא מוותרים על אף אחד, ומנגד, התלמידים משקיעים מאמצים ונעזרים בחונכים, כך מסתמנת מגמה של מעבר כלפי מעלה מרמה לרמה"

קרא עוד...


כ- 160 משתתפים מהעמק והסביבה הגיעו במוצ"ש האחרון ל"זומבטון" התרמה למען ילדים חולי סרטן, שהפיקה מדריכת הזומבה מתל עדשים- אורטל אופק ארז, בשיתוף המועצה האזורית עמק יזרעאל והתכנית 'אפשרי בריא'. אייל בצר: "שמחים וגאים להיות חלק מאירוע ספורטיבי-חברתי-קהילתי שכזה"

קרא עוד...


לרקוד וליהנות, וגם להיות שותף לחוויה ערכית במיוחד: בשבת באולם גורן הסמוך לקיבוץ מזרע, תיערך מסיבת זומבה ססגונית שכל הכנסותיה יועברו לטובת העמותה. אורטל אופק יזמה את הערב, בשיתוף עם המועצה האזורית עמק יזרעאל: "שנה רביעית ביחד, זו הדרך שלי להחזיר תודה לעמותה" 

קרא עוד...


יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה 2016: תושבי עמק יזרעאל התכנסו לערב השירה המסורתי בהפקת מח' התרבות של המועצה, במסגרתו שרים לזכרם של חללי העמק ומספרים עליהם. הטקס התקיים בנוכחות ראש המועצה, אייל בצר, וחבר הכנסת איתן ברושי מקיבוץ גבת

קרא עוד...


עמוד 1 מתוך 6