29יוני2017

אתם כאן: עמוד הבית הפועל עפולה עפולה הובסה, אייל לחמן: "יש ליגה איכותית מאוד, מתקשים לייצר יציבות"
20 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

עפולה הובסה, אייל לחמן: "יש ליגה איכותית מאוד, מתקשים לייצר יציבות"

אחרי תקופה טובה של שני ניצחונות ו-2 תוצאות תיקו, הקבוצה מבירת העמק ספגה תבוסה משפילה, 1:4 בחוץ להפ' ירושלים. המאמן התראיין ל'היציע הצפוני': "הייתה תחושה באוויר שהכל מתחיל להתחבר לנו, אבל אני באופן אישי הייתי מוטרד. ועדיין". ומה מתכוונת לעשות ההגנה הגרועה בליגה?? 


אייל לחמן (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) אייל לחמן (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

אחרי תקופה בינונית של יציבות, הפועל עפולה חזרה לתקופות שחורות מהעונה הנוכחית עם תבוסה מחפירה, 1:4 להפועל ירושלים באצטדיון 'טדי'. מאמן הקבוצה, אייל לחמן, עלה לשידור והתראיין לתוכנית "היציע הצפוני" ברדיו 'קול רגע' עם עופר שלומון ונדב מעוז.

"בוא נגיד שעד המשחק היום, הסיבוב הראשון היה חיובי ומעודד עבורנו. בארבעת המשחקים האחרונים הבאנו שני ניצחונות ושתי תוצאות תיקו והייתה איזו תחושה באוויר שהכל מתחיל להאיר לנו, אבל אני באופן אישי הייתי מאוד מוטרד. עדיין מאוד מוטרד", אמר לחמן והמשיך, "הליגה עצמה מטרידה אותי, לדעתי מאז ומתמיד זו הליגה הכי טובה ואיכותית שהייתה לנו, ובנוסף, ידעתי שלהפועל עפולה זה יהיה לא פשוט לשמור על יציבות לאורך זמן. מי שמחזיק אותנו הם חבורה של שחקנים שיש להם מעמסה גדולה רוב הזמן".

המאמן הוסיף: "בחלק הקדמי שלנו אנחנו עם כמות פציעות גבוהה מאוד ומשחקים כמעט בלי חלוצים. לא צריך לדבר על מיקומים ושטויות כאלה, הליגה בחיתוליה ויהיו עוד מהפכים גדולים מאוד. היו כאלה שהספידו את שעריים, והנה היא סוף סוף השיגה ניצחון. היו לנו רגעי משבר גדולים העונה, ומצד שני, היו לנו גם רגעי אופוריה חזקים. הליגה היא טובה מאוד, אבל אסור לרגע להוריד את הרגל מהדוושה. אני רק מקווה שנצליח לשמור את השחקנים שלנו בריאים. זה הכי חשוב לנו. יש פה שחקנים צעירים, אבל דווקא הם בדרך כלל טובים מאוד. אבל יש דברים שמפרים איזון לפעמים. וחבל".

אתם קבוצת ההגנה החלשה בליגה..
"לא מאפיין אותי בכלל, אבל צריך לזכור שזה לא אפיין אותי לאורך שנים כי השחקנים שהיו אצלי התחילו לעשות את העבודה בלחץ קדימה. היום הפועל עפולה לא לוחצת קדימה, מהסיבה שמי שלוחץ קדימה הם שחקנים קלים וזריזים. הם שחקני התקפה. אם היו לנו את השחקנים המתאימים, היינו עושים את הלחץ הזה. אבל נכון להיום השחקנים שלנו הם שחקנים שמקבלים את הכדור לרגל ולא רצים לשטח. ההרכב שלנו לא משתנה. הגענו למערך קבוע מסוים. אין לנו לוקסוס לעשות שינויים, אלא רק שינויים מאולצים".השאר תגובה