27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית הפועל עפולה דור כוכב חוזר לעפולה: "האמת? התגעגעתי"
05 ינואר 2017 מאת  זיו אמויאל

דור כוכב חוזר לעפולה: "האמת? התגעגעתי"

קשר עירוני נשר ששיחק בבירת העמק לפני כשנתיים וחצי (עבר בדרך בהפועל פ"ת ובהפועל עכו), חוזר לקדנציה שנייה בקבוצה העפולאית וישחק תחת אייל לחמן. צפוי לעמוד לרשות המאמן במשחק הגביע בשישי מול הפועל ירושלים. כוכב: "שמח לחזור למקום שהיה לי לקרש קפיצה"


דור כוכב (צילום: אבי רביבו) דור כוכב (צילום: אבי רביבו)

הפועל עפולה הודיעה ביום רביעי (באמצעות המנכ"ל שלה לשעבר, תומר רחמים ??!!) על החתמתו בקבוצה של קשר עירוני נשר, דור כוכב. בהודעה נכתב כי "כוכב חוזר לקדנציה שנייה בהפועל עפולה. לאחר שהשחקן הגיע להבנות עם הנהלת נשר על שחרורו מהקבוצה, הוא חתם בעפולה ועם פתיחת חלון ההעברות, הנהלת המועדון תדאג להעבירו בבקרה בכדי שיעמוד לרשות המאמן כבר בשישי הקרוב במשחק גביע המדינה נגד הפועל ירושלים.

דור כוכב אמר לאחר החתימה: "אני מתרגש ושמח מאוד לחזור למקום שבו התחלתי את דרכי כשחקן בוגרים והיה לי לקרש קפיצה. האמת? התגעגעתי. מאחל לי ולקבוצה בהצלחה".

כוכב גדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה, וכאמור, קבוצת הבוגרים הראשונה שקלטה אותו הייתה הפועל עפולה. בהמשך עבר להפועל פ"ת והפועל עכו ובקיץ האחרון חתם בעירוני נשר. הקשר בן ה-23 לא הצליח להטביע חותם בשורות העולה החדשה לליגה הלאומית, שכן שיחק רק משחק אחד מלא של 90 דקות ובכל השאר (11 משחקים) שותף חלקית. סיים את הקדנציה בנשר ללא שערים ועם כרטיס אדום אחד.


1 תגובה

  • קישור לתגובה עמית 09 ינואר 2017 עמית

    מעניין כל שחקן שלא פוגע מגיע לעפולה בושה וחרפה בא להתגלח על חשבון שחקנים יותר מוכשרים ממנו יושב ראש בובה

השאר תגובה