27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית הפועל עפולה כרם ארשיד: "אנחנו מקבלים יותר מדי גולים, מקווה להבקיע עוד ועוד"
17 ינואר 2017 מאת  זיו אמויאל

כרם ארשיד: "אנחנו מקבלים יותר מדי גולים, מקווה להבקיע עוד ועוד"

חלוץ הפועל עפולה (יחגוג עוד ימים ספורים יום הולדת 22 בלבד!) שלוהט עם 8 שערי ליגה עד כה העונה, בראיון ל"היציע הצפוני" ברדיו 'קול רגע' אחרי ה-2:0 הנהדר על מכבי הרצליה: "המטרה היא לכבוש יותר שערים, אייל לחמן דוחף אותי להצלחה ואני מחזיר לו על המגרש"


כארם ארשיד (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) כארם ארשיד (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

כרם ארשיד רק בן 21. ליתר דיוק, בעוד ימים אחדים הוא יחגוג את יום הולדתו ה-22. לא הרבה שחקנים בגיל שלו מציגים את ההספק המרשים הזה: שחקן הרכב בקבוצת ליגה לאומית לגיטימית ו-8 שערי ליגה עד כה העונה, האחרון שבהם נכבש ביום שישי בניצחון החוץ של הפועל עפולה 2:0 על מכבי הרצליה. לעפולה יש במי להיות גאים. ארשיד, בוגר מחלקת הנוער של עירוני קרית שמונה, התראיין בסיום המשחק ל"היציע הצפוני" ברדיו 'קול רגע' עם עופר שלומון ונדב מעוז.

עונת שיא שלך..
"הולך טוב ברוך השם. המטרה היא לכבוש יותר שערים, אבל עד עכשיו זה מצוין. הכל הולך נהדר. אני מקווה שיהיה עוד ועוד. אייל לחמן נותן לי ביטחון עד אינסוף, דוחף אותי כל הזמן. לא מוציא אותי בחילופים, ואני מחזיר לו במגרש. הוא נהדר, חבל על הזמן. אייל מאמין בי, ופשוט אני מחזיר לו".

מה קורה לכם השנה? לא בשר ולא חלב..
"אנחנו משחקים יפה מאוד, אבל יש לנו בעיה בהגנה. אנחנו מקבלים יותר מדי גולים. נקווה לשפר את זה בהמשך, נקווה שיהיה טוב. היה הרבה לחץ בשבועות האחרונים בעקבות התוצאות, אבל עכשיו אנחנו אחרי ניצחון וההרגשה טובה יותר. כל השמועות המיותרות האלה שיש על כל מיני מאמנים לא משפיעות, כי הכל שטויות. אנחנו בסדר גמור".

פלייאוף עליון לעפולה?
"זו המטרה שלנו, ברור. אני מקווה שנעשה את זה. המשחק הבא מול הפועל פ"ת זה משחק על שש נקודות. יהיה קשה. נתכונן טוב, ונעשה כל מה שצריך".


השאר תגובה