27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית הפועל עפולה אייל לחמן פוטר מהפועל עפולה
19 ינואר 2017 מאת  זיו אמויאל

אייל לחמן פוטר מהפועל עפולה

ארבעה ימים לפני המשחק הביתי מול הפועל פ"ת. הכתב הבכיר, יוסי וקנין, עידכן בעמוד הפייסבוק שלו כי דרכו של המאמן נסללה החוצה והביא את תגובתו של יו"ר המועדון, דני אסולין: "סיימנו את ההתקשרות עם אייל, ניפרד בצורה יפה. עד הלילה ימונה מאמן חדש להפועל עפולה"


אייל לחמן (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) אייל לחמן (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

ארבעה ימים לפני המשחק הביתי מול הפועל פ"ת (שני, 19:00) במסגרת המחזור ה-20 בליגה הלאומית, הנהלת הפועל עפולה החליטה לסיום היום (חמישי) את דרכו של המאמן, אייל לחמן, בקבוצה העפולאית. הכתב הבכיר, יוסי וקנין, פירסם בעמוד הפייסבוק שלו כי המאמן פוטר, ואף הביא את תגובת יו"ר עפולה, דני אסולין, שאמר: "סיימנו את ההתקשרות עם אייל. ניפרד בצורה יפה, עד הלילה ימונה מאמן חדש לקבוצה".

ההודעה הרשמית מטעם המועדון (שאותה שלח מנכ"ל המועדון לשעבר, תומר רחמים): "לאחר מחשבות רבות, הנהלת הפועל עפולה התכנסה והחליטה לסיים את ההתקשרות עם המאמן, אייל לחמן. עשינו זאת בלב כבד, אך לא הייתה לנו ברירה. מתחילת העונה הקבוצה נמצאת בחלק התחתון של הטבלה ואינה עומדת במטרות שלה. הודחנו בשלב מוקדם בגביע המדינה, ההישגים בגביע הטוטו היו דלים, בליגה אנחנו לא יציבים ובמשחקים רבים אנחנו מציגים יכולת לא טובה. מאחלים לאייל לחמן הצלחה בהמשך דרכו ומודים לו על העבודה בקבוצה".

אייל לחמן הותיר אחריו קבוצה שניצחה במחזור האחרון (!) בחוץ את מכבי הרצליה. הקבוצה במקום התשיעי עם 23 נקודות, בדיוק כמו לאחי נצרת שבמקום השמיני בתוך הפלייאוף העליון. ההחלטה גוררת הדים בשעה האחרונה בבירת העמק, שכן מניעי הפיטורים אינם ברורים כלל והתזמון העלוב להחלטה, גם הוא, מעלה שאלות.

 


השאר תגובה