27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית אסי גלבוע אסי גלבוע נגד השיפוט: "רמה של ליגה ג'"
13 דצמבר 2016 מאת  רז נבון

אסי גלבוע נגד השיפוט: "רמה של ליגה ג'"

אחרי עוד הפסד, הפעם 2:0 בבית להפועל 'רובי שפירא', נשמעו בקבוצה מהתענכים טענות קשות כלפי צוות השיפוט בראשותו של איהב אליאס וכלפי עוזריו, ששרקו לפנדל שנוי במחלוקת לזכות האדומים. אנשי הצוות של אסי צעקו לאנשי האורחת: "בחיים לא תעלו ליגה, קבוצה בושה"


גנב את ההצגה? השופט, איהב אליאס (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) גנב את ההצגה? השופט, איהב אליאס (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

אחרי ההפסד הביתי 2:0 של אסי גלבוע להפועל 'רובי שפירא', נשמעו טענות קשות של אנשי אסי גלבוע לצוות השיפוט. המשחק שהתנהל ברובו בשקט ובלי ארועים מיוחדים ייזכר בעיקר בגלל רגע אחד בדקה ה63 בו נישרק פנדל לזכות האורחת אחרי שפיליפ ווליקובסקי ניסה לחלץ את הכדור משלומי בן עשור ולטענת השופט הכשיל אותו. עם השריקה לכדור עונשין מ-11 מטרים זכו השופטים (ובמיוחד הקוון טובל כותלוב, שהיה זה שסימן על הכשלה לשופט הראשי איהב אליאס ואמר לו לשרוק לפנדל) לקללות ועלבונות מהקהל המקומי שהיה מטרים בודדים ממנו במשך דקות ארוכות. גם הבלם אימרי זייד בא בטענות ואמר מילים קשות לעבר כותלוב שלא נעלמו מאוזניו של אליאס שהוציא לו כרטיס צהוב.

עם שריקת הסיום וירידת השופטים לחדר ההלבשה העניינים התחממו עוד יותר. רפי בוסקילה מחא על השריקה לפנדל ונכנס לחדר השופטים כדי לדבר איתם ולקבל הסברים. כמה מאנשי הצוות של אסי איבדו את הראש לחלוטין וצעקו לעבר אנשי רובי שפירא, "אתם לא תעלו ליגה", "אתם קבוצה בושה", "לגנוב פנדל ולקבל מתנות מהשופטים זה מה שאתם יודעים". אחד מאנשי הצוות צעק מחוץ לחדר השופטים לעבר השופט אליאס "אתה שופט של ליגה ג" וחזר על המשפט כמה פעמים. אנשים באסי וגם אוהדי הקבוצה קיללו באופן אישי את חלוץ הפועל 'רובי שפירא', שלומי בן עשור, שלטענתם עשה "הצגה" מכוונת כדי לסחוט פנדל. אנשי ושחקני האורחת מצידם התעלמו ולא הגיבו ונשארו על הכר הדשא כדי לחגוג את הניצחון ביחד עם כל 300 האוהדים שעשו את כל הדרך מחיפה למגרש בתענכים. גם שחקני אסי גלבוע היו מאוכזבים בסיום "כואב מאד. אתה משקיע ומנסה כל המשחק ובסוף משום מקום מגיע הפנדל הזה וגומר אותך" אמר אחד מהם. חשוב לציין שבקרב השחקנים כמו גם אצל רוב האנשים בשתי הקבוצות לא נרשמו תקריות מיוחדות והצדיים נפרדו בלחיצת ידיים ובצורה ספורטיבית. 

 


1 תגובה

  • קישור לתגובה הכריש 14 דצמבר 2016 הכריש

    אין מה לעשות. אין לכם מה לימכור בליגה. קבוצה פח ואתם תרדו ליגה.

השאר תגובה