27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית הפועל בית שאן חילופי מקומות או הגדלת הפער? בית שאן מתארחת אצל הפ' הרצליה
15 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

חילופי מקומות או הגדלת הפער? בית שאן מתארחת אצל הפ' הרצליה

אחרי ההחתמות של אדיר דיין וקייס זועבי, הקבוצה של איתן טייב תעמוד עם סגל מלא (גל אלקנתי הפצוע, בספק למפגש) במוצ"ש ותנסה לחזור הביתה עם שלוש נקודות. המארחים עם הפסד בודד מתחילת העונה ואחרי 0:0 מול הפועל איכסל. נוער/חייל ב-20 ש"ח, מבוגרים ב-40


יעזרו לבית שאן? אדיר דיין (מימין) וקייס זועבי (צילום: אולטראס בית שאן) יעזרו לבית שאן? אדיר דיין (מימין) וקייס זועבי (צילום: אולטראס בית שאן)

הפועל בית שאן תצא במוצ"ש (20:30) למשחק חוץ במסגרת המחזור ה-13, כשתתארח אצל הפועל הרצליה. המקומיים במקום ה-5 עם 18 נקודות ואילו בית שאן רביעית עם 20 נקודות. בתום המשחק נדע אם הקבוצות יחליפו מקומות בטבלה או שבית שאן תגדיל את הפער מהקבוצה שבתחילת העונה (כמו כל תחילת עונה בשנים האחרונות) הצהירה מפורשות על כוונות עלייה לליגה הלאומית. בית שאן מגיעה למשחק אחרי ה-2:2 הביתי מול מגדל העמק, ואילו הרצליה אחרי 0:0 מול הפועל איכסל.

המארחים מחזיקים בנתון די מדהים יחסית לתוצאות הלא טובות שלהם, הפסד בודד מתחילת העונה ובעצם 10 משחקים רצופים ללא הפסד, תוך כדי שלפני שבועיים גברה 2:4 על מכבי דליה, ניצחה בדרך את קרית אתא ודרסה את באקה אל גרבייה. בבית שאן יצטרכו לשים לב למיכאל קירטבה, מלך שערי הקבוצה עם 4 כיבושים וגם לבן בן שושן הנהדר. בבית שאן יעמוד לרשותו של איתן טייב סגל מלא, מלבד הקשר-חלוץ, גל אלקנתי, שעדיין פצוע ואינו כשיר במאת האחוזים למפגש. 

מחירי כרטיסים:
* ילדים עד גיל 10 / נשים - חינם.
* נוער / חייל - 20 ₪
* בוגר - 40 ₪

 


השאר תגובה