29יוני2017

אתם כאן: עמוד הבית הפועל בית שאן חיים זיסקינד ביקש להשתחרר מבית שאן, מועמד להפועל 'רובי שפירא'
19 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

חיים זיסקינד ביקש להשתחרר מבית שאן, מועמד להפועל 'רובי שפירא'

השוער המוכשר שהובא בקיץ ע"י מוריס אוזן הודיע לקבוצה רשמית כי הוא מעוניין לעזוב, בוחן מספר אופציות והצעות שהוגשו לו. בבית שאן מסרבים בתוקף לשמוע על שחרורי שחקנים. האדומים מחפשים מחליף לשלומי איטח וכבר גיששו מול השוער. משחק החוץ מול צעירי כפר כנא: שישי ב-13:15


חיים זיסקינד (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) חיים זיסקינד (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

שוער הפועל בית שאן, חיים זיסקינד, ביקש להשתחרר מהקבוצה. זיסקינד, שרק לפני שבועות אחדים סיים את ימי האבל על אימו שנפטרה אחרי מאבק בסרטן, מודאג כמו כולם מהמצב העתידי שאליו עשויה להגיע בית שאן מבחינה כלכלית ומקצועית, וגם מעדיף לשחק יותר קרוב לבית כדי לסייע למשפחתו. בבית שאן מטילים וטו לפי שעה על השחרור הזה, ועל שחרורים נוספים. בימים אלה בוחן זיסקינד אופציות נוספות שעומדות לרשותו.

הקבוצה הבכירה שבשלב זה מעוניינת לקלוט את זיסקינד היא הפועל 'רובי שפירא' חיפה. הקבוצה של עודד קוטר, שבמחזור האחרון הפסידה במשחק העונה להפועל חדרה, נאלצה בימים האחרונים לסיים את דרכו בקבוצה של השוער, שלומי איטח, בעקבות פציעה שבגינה "גמר" את העונה. האדומים גיששו אצל זיסקינד, לאורך השבועות האחרונים - מהלך שעשוי להבשיל בקרוב. בתוך כך, משחק החוץ של 'רובי' מול צעירי כפר כנא יתקיים בשישי הקרוב ב-13:15.

 


השאר תגובה