29יוני2017

אתם כאן: עמוד הבית הפועל בית שאן "לירון אלימלך שאל איך משתחררים מבית שאן, אמרתי לו שנחישות מדברת"
19 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

"לירון אלימלך שאל איך משתחררים מבית שאן, אמרתי לו שנחישות מדברת"

לידי אתר 'בסט-בול' הגיעה הקלטת שיחה מפגישה שהתקיימה לאחרונה, בה נשמע מאמן בית שאן לשעבר מספק לכאורה לחלוץ הקבוצה דרכים להשתחרר מהפועל בכל דרך אפשרית. אוזן בתגובה: "לא מדבר שררה על אף אחד. מי שהקליט אותי, ייתבע". גם ראובן בניסתי נכח. השיחה בפנים


מוריס אוזן (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) מוריס אוזן (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

חשיפה: לידי אתר 'בסט-בול' הגיעה הקלטת פגישת אחה"צ שהתקיימה בימים האחרונים, ובה נכחו לכאורה מוריס אוזן, מאמנה לשעבר של הפועל בית שאן, וראובן בניסתי, היו"ר של בית שאן לשעבר ובנוכחות עוד אדם שזהותו אינה ידועה בשלב זה. במהלך השיחה, שהוקלטה לכאורה ע"י אדם נוסף שזהותו אינה ידועה גם היא, נשמעים אוזן ובניסתי מדברים ביניהם ועם האיש הנוסף שישב איתם לכאורה על סוגיית השחרור של חלוץ בית שאן, לירון אלימלך, שמעוניין לעזוב את הקבוצה בגלל חוסר הוודאות הכלכלית והמקצועית סביבו באופן אישי וסביב המועדון באופן כללי.  

להלן חלקים מהשיחה המוקלטת:
מוריס אוזן:
"לירון (אלימלך) שאל אותי 'מה אני עושה אם לא משחררים אותי'. אמרתי לו 'נחישות מדברת'. אם הוא יגיד לך שהוא יקנוס אותך, תגיד לו 'אתה לא יכול לקנוס אותי' – אתה חייב לי שתי משכורות. אם הוא יגיד לך 'אני אעלה אותך ליציע', תגיד לו 'אני אלך לבוררות'. תוך שבועיים הוא משוחרר. בנחישות ישחררו אותו". בהמשך השיחה נשמע קולו של בניסתי שהתייחס לעובדה שבאופן מפתיע, הצוות המקצועי הנוכחי מעוניין בשירותיו של אלימלך, בניגוד למה שקרה בעבר, לטענתו. ראובן בניסתי: "אני לא מבין מה הבעיה, הרי הוא (טייב) לא מחזיק ממנו (לירון), אז מה הבעיה?", זאת כאשר אחד הנוכחים עונה: "לא, מחזיקים ממנו. בטח מחזיקים ממנו", ובניסתי עונה: "אה, פתאום הוא שחקן בשבילם?".

פרק התגובות:
לירון אלימלך מסר בתגובה ל'בסט-בול': "אין לי שום קשר להקלטה הזאת, שמעתי אותה בדיוק כמוך, אבל אני לא קשור לזה. ניסו לקשר אותי לדבר הזה, אבל אין לי שום קשר לזה".
מוריס אוזן מסר בתגובה ל'בסט-בול': "אתה מכיר אותי לא מהיום, זיו, אני לא מדבר שררה על אף אחד. ישבנו שלושה חברים בארוחת צהריים ומישהו הקליט אותנו, בניגוד לרצוננו ולא בידיעתנו. אני יודע מי הקליט את השיחה והוא הולך להיתבע קשות, אם אתה רוצה לשתף עם זה פעולה - אתה מוזמן".
ראובן בניסתי מסר בתגובה ל'בסט-בול': "לגבי ההקלטה שמעתי על זה אתמול, אין לי מושג מי ומה - אני אוהב את הפועל בית שאן. מעולם לא אמרתי לשחקן כזה או אחר לעזוב.. אם מישהו היה רוצה ללכת, אז הוא היה עושה את זה ביום שהלכתי ולא חודש אחרי אני מאוד מקווה שאף שחקן לא ילך ושהקבוצה תצליח ואולי גם תעלה בסוף. נתתי שלוש שנים מהחיים שלי לקבוצה ובחיים אני לא אעשה משהו שיפגע בה".
1 תגובה

  • קישור לתגובה בנימין 20 דצמבר 2016 בנימין

    זיו אמויאל לא יעזור לך לעולם לא תהיה ניב רסקין אז די לחקות אותו.
    עיתונאי רכילות בשקל

השאר תגובה