27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית הפועל בית שאן לירון אלימלך וחיים זיסקינד נגד בית שאן: "אפשר לעשות את זה בטוב או ברע"
21 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

לירון אלימלך וחיים זיסקינד נגד בית שאן: "אפשר לעשות את זה בטוב או ברע"

כפי שפורסם לפני מספר ימים, שוער וחלוץ בית שאן הגישו בקשות רשמיות לשחרור מהקבוצה שנענו בשלילה ע"י ההנהלה והמאמן, איתן טייב. המועדון הציב תנאי: אם השחקנים יוותרו על 50 אחוז מהשכר המגיע להם, תישקל הבקשה לשחרור. מקורבי השחקנים: "בית שאן מפרה חוזה"


לירון אלימלך עם הכדור (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) לירון אלימלך עם הכדור (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

מתהדקת המתיחות בין הפועל בית שאן לשני שחקניה הבכירים, השוער, חיים זיסקינד, והחלוץ המוכשר, לירון אלימלך. כזכור וכפי שפורסם באתרי האינטרנט לפני ימים אחדים, השניים ביקשו באופן רשמי להשתחרר מהקבוצה - זאת בעקבות המצב הכלכלי, הניהולי והמקצועי אליו נקלעה הפועל בית שאן בימים האחרונים. נוספו לכך כמובן התפטרותם של היו"ר, ראובן בניסתי, והמאמן, מוריס אוזן - שגמרו לשחקנים לבקש שחרור, גם בעקבות עזיבות שחקנים לקבוצות אחרות וחשש שהקבוצה "תתפרק" מקצועית. 

הנהלת בית שאן והמאמן, איתן טייב, מיהרו להודיע בכל אמצעי התקשורת כי "אין שחרורים בשום שלב מעכשיו, לאף שחקן". טייב אף הוסיף ברדיו 'קול רגע' כי "מי שלא רוצה לשחק איתנו, שיעלה ליציע. אבל אף אחד לא ישוחרר. שאף אחד לא ינסה להתעסק איתנו". ל'בסט-בול' נודע כי בהנהלת בית שאן ניסו להגיע לפשרה, בדרך כזו או אחרת, כשהציבו תנאי: אם השניים יוותרו כל אחד על כ-50 אחוז מהשכר המגיע להם, תישקל האפשרות לשחרר אותם על פי בקשתם.

בתוך כך, מקורביו לשני השחקנים טוענים כי השניים מתכוונים להעביר הילוך בהתנהלות מול הפועל בית שאן וסביר להניח שיגישו תביעה לבוררות נגד המועדון, בגין אי שחרור: "מה שעושים לחיים וללירון זה בית כלא, בעודם חפים מפשע. זה לא ייאמן. אי אפשר להגיד לשחקן שחייבים לו כסף שיקנסו אותו, ואי אפשר להגיד לשחקנים שרוצים להשתחרר שהם יעלו ליציע - כי זה לא חוקי. בית שאן לא השביחה בשום שלב, לא את חיים ולא את לירון, אז מאיפה הגיע שגעון הגדלות הזה שהם חושבים שמותר להם הכל? מה זו ההתנהגות הזאת? לפי החוזה הם הבטיחו קבוצה אטרקטיבית, קבוצה תוססת, קבוצה שתשלם משכורות בזמן - אין לא את זה, ולא את זה, ולא את זה. אז הם מפרים חוזה ברגעים אלה ממש. אפשר לעשות את זה בטוב או ברע, חבל שייגמר רע".

 


5 תגובות

 • קישור לתגובה שחקן 22 דצמבר 2016 שחקן

  בנישתי רק שתדע שבבר ואורן המנכל מבסוטים שהלכתם בבר מלכלך עלייך חופשי ואורן לקח כסף מתורמים שלא ידעת. בנישתי אתה חבר יקר

 • קישור לתגובה אוהד בית שאן 22 דצמבר 2016 אוהד בית שאן

  חבל שהגענו למצב הזה
  התנהלות ההנהלה פשוט דכונה
  לערון שחקן מצויין אם הוא רוצה ללכת אסור לעמוד בדרכו
  אותו הדבר חיים
  מוריס עשה מעשה שלא ייעשה ונקווה לימים יפים יותר

 • קישור לתגובה נאמן להפועל 21 דצמבר 2016 נאמן להפועל

  תקשיב טוב יחתיכת שמן אורן מנחם מי אתה בכלל שלא תתן שחרור לשחקנים יקמצן מסריח.
  אני ראיתי בעניים שלי איך הגיע חשבון במסעדה ואתה בורח כדי לא לשלם ישמן. כל היום אתה מתעסק עם העסקים שלך ואפילו שקל לא גייסת להפועל אחד לא תרם לך שקל כי יודעים בבית שאן מי אתה אינטרס מסריח בלי מושג בכדורגל. תראה לנו מה הבאת להפועל תתחיל להוציא מהכיס יזבל כי לירון לא יוותר על שקל. ואלוהים ישךם לך על זה שנתת לנו לנסוע בלי דלק ישמן שכל היןם מחפש רק איפה לאכול ועל חשבון מי לאכול

 • קישור לתגובה שי 21 דצמבר 2016 שי

  בושה ששחקנים מנהלים משא ומתן שהם תחת חוזה ! אם היה ההיפך ? היו תובעים את המועדון....שיתביישו השחקנים והקבוצות שבמגעים איתם

 • קישור לתגובה בית שאני 21 דצמבר 2016 בית שאני

  תודה למוריס אוזן יל זה שפירק את הקבוצה. את אותם תרגילים מוריס עשה בטבריה

השאר תגובה