27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית הפועל בית שאן ליגה א' צפון מככבת בבית הדין המשמעתי
22 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

ליגה א' צפון מככבת בבית הדין המשמעתי

הקבוצות הבכירות של המחוז הצפוני נענשו: אוהדי בית שאן הדליקו אבוקה ביציע שעלתה לקבוצה 1,000 ש"ח. הקהל של חדרה זרק גליל נייר שפגע בחבר הנהלה והקבוצה תשלם 2,500 ש"ח, אוהדי 'רובי שפירא' ירקו על השופטים (5,000 ש"ח) וחבר הנהלת איכסל הורחק מחמישה משחקים


בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל התכנס אמש כמידי יום רביעי לדון באירועי השבוע שחלף, והפעם הגיעו לא מעט נציגים של קבוצות ליגה א' צפון. 

הפועל איכסל - קרית אתא
דו"ח השופט: "בדקה ה-60 הורחק מנהל קבוצת הפועל איכסל עמאד, מר עאטף שלבי, לאחר שצעק לעבר עוזר 1 ערן ברנשטיין, 'אתה אפס מאופס אתה וכל הצוות שלך'. לאחר שהורחק נעמד מעבר לגדר אך עדיין באזור המגרש במקום שהשחקנים מתחממים בו וכשנתבקש לצאת מעבר לתחומי המגרש החל לקלל ייא בן זונה אני אראה לך מה זהי. והמשיך באותה הדרך עד סוף המשחק. הדיינים קנסו את שלבי ב-1,000 ש"ח והרחיקו אותו מחמישה משחקים מהמגרשים.

הפועל רובי שפירא - הפועל חדרה
דו"ח השופט: "במשחק הנערך באיצטדיון בעכו, במסגרת ליגה א' צפון ובו שיחקו מ.ס. חיפה רובי שפירא והפועל חדרה אירעו שתי תקריות: 1. קהל הקבוצה האורחת הפועל חדרה זרק בתחילת המשחק ובמהלכו גלילי נייר, כאשר אחד מהגלילים פגע בגופו של חבר הנהלה מצד רובי שפירא. 2. בסיומו של המשחק בירידה של צוות השיפוט מכר הדשא לכיוון חדרי ההלבשה, הוטחו לעבר השופט יריקות מצד הקהל של המארחת רובי שפירא ואף פגע בעוזר השופט". הדיינים קנסו את חדרה ב-2,500 ש"ח ואת הפועל רובי ב-5,000 ש"ח.

הפועל הרצליה - הפועל בית שאן
האבוקה שהדליקו אוהדי בית שאן ביציע עלתה לקבוצה ב-1,000 ש"ח בפועל ועוד 2,000 ש"ח על תנאי.

 


השאר תגובה