27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית הפועל בית שאן לירון אלימלך: "היה פה משחק אדיר, קיבלתי היום החלטה להישאר בבית שאן"
25 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

לירון אלימלך: "היה פה משחק אדיר, קיבלתי היום החלטה להישאר בבית שאן"

חלוץ בית שאן שכבש צמד ב-2:3 המדהים של קבוצתו על קרית אתא, בראיון ל"היציע הצפוני": "היו בעיות של כסף, אבל ממה שהבנתי בינואר התקציב יתפנה, יהיו משכורות בזמן וגם יהיה חיזוק. מבסוט מהמקום, מחובר לקהל". מבחינה אישית: "יכול להיות שיש לי רצון לסתום כמה פיות"


שחקני בית שאן בסיום (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) שחקני בית שאן בסיום (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

מלך שערי ליגה א' צפון (ביחד עם אבי מלכה), לירון אלימלך, כבש בשישי האחרון צמד שערים, הפעם בניצחון הביתי של הפועל בית שאן, 2:3 על קרית אתא. בסיום המשחק הדי נפלא שקיבלו הצופים, התראיין אלימלך לתוכנית "היציע הצפוני ברדיו 'קול רגע': "נראה לי שקיבלתי היום החלטה להישאר בקבוצה. אז אני מאמין שתראו אותי גם בשבוע הבא בהפועל בית שאן. היו כמה בעיות, אבל בסופו של דבר אני שם את הכל בצד. אני מבסוט מהמקום, מבית שאן. מקום טוב. מחובר מאוד לאנשים, לקהל. אני מאמין שאני אשאר שם. היו בעיות של כסף והמצב לא היה מובן. לפי מה שהבנתי אז בינואר כל התקציב יתפנה והמשכורות יהיו בזמן, ושחקנים יישארו, ויגיע חיזוק. ויהיו בסדר".

על הכתבות והשמועות שליוו אותו בשבוע האחרון: "השם שלי עלה גם כמה פעמים, האמת שלא הייתי קשור לזה. עלתה כתבה עליי, אבל בכלל לא הייתי קשור לנושא. לעניין של אם אני אעזוב או לא, קיבלתי היום החלטה שאני אשאר במועדון ובאופן סופי כנראה. יש קבוצה טובה, יש מאמן טוב. יש קהל שדוחף אותנו ואני מאמין שנחזור גם אחרי המשחק הזה לעניינים, היה פה משחק אדיר. אני מאמין שנחזור לדבר גבוה בצמרת. איפשהו כן יש לי רצון לסתום כמה פיות.. אבל גם כי אני חוזר לעמדה שלי. בהרצליה שיחקתי יותר בקו, רחוק מהשער. עכשיו אני משחק איפה שאני רוצה וטוב לי, שזה חלוץ ובאמצע. איתן מאמן טוב, בן אדם אמיתי. התחברתי אליו בזמן שהוא כאן".

על הגנת בית שאן, שספגה שני שערים בכל משחק בשלושת המשחקים האחרונים: "יש כל מיני בעיות בהגנה כי אין רביעייה קבועה שרצה, אז קשה שיהיה תיאום. אבל אני מאמין שאיתן ימצא את הפתרונות ובהמשך ההגנה שלנו תיראה יותר טוב. אנחנו יוצאים עכשיו לפגרה ארוכה, בגלל הפירוק של כרמיאל והיינו אמורים לשחק נגדם. יהיה בסדר, ניערך בהתאם. ידאגו לנו למשכורות וירגיעו את המערכת. יהיה בסדר".
1 תגובה

  • קישור לתגובה אוהד בית שאן 25 דצמבר 2016 אוהד בית שאן

    לירון אוהבים אותך בבית שאן
    אין לך מושג כמה
    מקווים להיות בצמרת הגבוהה לאחר הפגרה
    חופשה נעימה

השאר תגובה