27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית הפועל בית שאן מפגן תמיכה של אוהדי בית שאן בחיים זיסקינד, איתן טייב: "מחבקים אותו"
04 ינואר 2017 מאת  זיו אמויאל

מפגן תמיכה של אוהדי בית שאן בחיים זיסקינד, איתן טייב: "מחבקים אותו"

אחרי תקופה קשה שבה שכל את אימו שנפטרה ממחלה קשה, חיים זיסקינד רוצה לצאת לדרך חדשה בהפועל בית שאן. עשרות אוהדים הגיעו לעודד באימון יום שלישי. המאמן, איתן טייב: "אני מבין לליבו". גל אלקנתי קיבל את השחרור ועזב, עפיף נזאל עזב את הליגה הפלשתינית וחתם בקבוצה


זיסקינד והאוהדים (צילום: אולטראס בית שאן) זיסקינד והאוהדים (צילום: אולטראס בית שאן)

הפועל בית שאן תחזור, כמו כל ליגה א', לפעילות רשמית של משחקי ליגה, רק ב-20.1, אבל עד אז קורים דברים. אחרי המתיחות בין השוער, חיים זיסקינד, להנהלת הקבוצה שליוותה את העניינים והסיקור התקשורתי בשבועות האחרונים - יכול להיות שנמצא הפתרון. מאמן הקבוצה, איתן טייב, שוחח עם השוער, בפגישה שהוגדרה "חיובית". כזכור, זיסקינד שכל את אימו לפני מספר שבועות, שנפטרה אחרי מאבק במחלה הארורה. מאז, גם המצב של יתר בני המשפחה התדרדר וזיסקינד היה מעט מבולבל ומעורער.

באימון יום שלישי הגיעו כמה עשרות אוהדים למגרש והביעו את תמיכתם בשוער ובתקופה הקשה שהוא עובר. כזכור, ימים ספורים לאחר מות אימו, הניפו אוהדי בית שאן שלט תמיכה ענק בזיסקינד שזכה למקום של כבוד ביציע האוהדים באחד המשחקים.

איתן טייב התייחס לסוגיה בתגובה שהעניק ל'אולטראס בית שאן': "הייתה ביני לבין חיים שיחה מאוד חיובית, שבה העלינו את הדברים. חיים עובר תקופה לא קלה, אבל הוא יישאר איתנו. חיים אוהב את הפועל בית שאן, אני מבין אותו ומבין לליבו ובגלל זה לא נחצו קווים. חיים יהיה איתנו בעזרת השם ויישאר חלק מהפועל בית שאן. נחבק אותו ונעבור את התקופה הקשה הזו ביחד. הוא שוער מאוד מוערך בעיניי, אני מאמין שבעזרת השם חיים ימשיך איתנו גם לעונה הבאה".

בתוך כך ואחרי מאבק קשה של שבועות ארוכים, הקשר גל אלקנתי קיבל היום (רביעי) את טופס השחרור מהפועל בית שאן ורשאי לחפש קבוצה אחרת שתקלוט אותו. המועמדות רבות. בנוסף, הבלם/מגן ימני בן ה-22, עפיף נזאל (מתגורר בוואדי חמאם) ששיחק בעונה האחרונה בליגה הפלשתינית ובעונה שעברה בעירוני טבריה, חתם בבית שאן. מיד לאחר מכן אמר ל'אולטראס בית שאן': "סוף סוף אני מגיע לבית שאן. משנה שעברה רציתי להגיע וטבריה לא נתנו לי. עכשיו קיבלתי את ההזדמנות להגיע לבית שאן ולהוכיח את עצמי, לשחק ולהנות ובעזרת השם עוד נעלה ליגה בסוף העונה".
השאר תגובה