27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית הפועל בית שאן שלום עקיבא יגיע לבית שאן, יחתום אחרי האימון
11 ינואר 2017 מאת  זיו אמויאל

שלום עקיבא יגיע לבית שאן, יחתום אחרי האימון

אחד הקשרים הכי מבוקשים בליגה א' בשבועות האחרונים יקיים אימון בכורה בבית שאן ולאחר מכן יצרטף רשמית. הסיבה שזירזה את המהלך: הלחץ שהפעילה הקבוצה על השחקן, מערכת היחסים הטובה עם לירון אלימלך והרכב שייקח שחקנים מק"ש. זמן מהפך?


מקרית אתא לבית שאן. עקיבא (צילום: עודד חסין) מקרית אתא לבית שאן. עקיבא (צילום: עודד חסין)

קשר עירוני קרית אתא, שלום עקיבא, יקיים הערב (רביעי) אימון בכורה בהפועל בית שאן בסיומו יחתום על חוזה עד תום העונה עם אופציה לעונה נוספת במועדון. בשבועות האחרונים התקיים מו"מ בין השחקן לבית שאן, כאשר בסופו של דבר הגיע השחקן להתלבטות בין בית שאן להפועל איכסל ובחר בקבוצה שמדורגת כעת במקום החמישי.

הסיבות שזירזו את המהלך מבחינת עקיבא: הלחץ שהפעילו ראשי בית שאן והמאמן, איתן טייב, על השחקן, מערכת היחסים הנהדרת עם שחקן הקבוצה, לירון אלימלך, והזכרונות הטובים שעלו בכל הצדדים מחגיגות העלייה של עירוני טבריה לליגה הלאומית וכמובן האפשרות של עקיבא להצטרף לרכב השחקנים מק"ש שבו נמצאים אלימלך ואלדר שפשה.

עקיבא סיים את הקדנציה בקרית אתא עם מספרים שהוא לא מכיר, 4 שערי ליגה בסה"כ ועוד שניים בגביע - אבל לחדי העין היה ברור כבר מן ההתחלה שהקשר לא יוכל לבוא לידי ביטוי בצורה המיטבית. אולי בבית שאן יבוא המהפך גם של עקיבא עצמו וגם של העונה כולה של בית שאן? הקבוצה של טייב מדורגת כעת במקום החמישי ומקווה לפתוח את הסיבוב השני עם מקסימום הצלחות שיחזירו אותה למאבק העלייה לליגה הלאומית.
השאר תגובה