27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית הפועל בית שאן אחרי ה"חתימה": אבי צבאג ובית שאן כבר לא, אלמוג אוחיון שוחרר לבקשתו
16 ינואר 2017 מאת  זיו אמויאל

אחרי ה"חתימה": אבי צבאג ובית שאן כבר לא, אלמוג אוחיון שוחרר לבקשתו

מביך. רגעים ספורים אחרי ההודעה הרשמית על חתימתו של הבלם שהגיע מבית"ר כפ"ס, הודיעו בקבוצה: "לאחר מחשבה שנייה, הוחלט לשחרר את אבי בשל הנסיעות הארוכות והחיים האישיים". והפלא ופלא: צבאג כבר הספיק לחתום בקרית גת מליגה א' דרום. הקשר ביקש לעזוב ונענה בחיוב


צבאג (משמאל) עם בבר אלקסלסי ועידו קרן (צילום: אולטראס בית שאן) צבאג (משמאל) עם בבר אלקסלסי ועידו קרן (צילום: אולטראס בית שאן)

זה קצת עצוב, וקצת מביך, וגם קצת מצחיק: הפועל בית שאן הודיעה הערב (שני) על חתימתו בקבוצה של הבלם, אבי צבאג, בן ה-28 מתל אביב, שפתח את העונה בבית"ר כפ"ס מליגה א' דרום. במועדון שלחו את התמונה המפורסמת במעמד החתימה של צבאג, סוכנו עידו קרן, ומנהל בית שאן, בבר אלקסלסי. אחרי החתימה, אמר צבאג לארגון האוהדים של בית שאן: "אני מאוד מתרגש להגיע להפועל בית שאן, שמעתי שהמקום פה מאוד חם. שמעתי על האוהדים ועל הקבוצה המצוינת ואני בטוח שעם כל זה אפשר לעשות עונה טובה. בהצלחה לכולם."

אוהדי הקבוצה כבר התחילו להרגיש שוב את הפרפרים בבטן והטירוף לקראת פתיחת הסיבוב השני של ליגה א' צפון ביום שישי והתחדשות המאבק על העלייה, אבל אז - כשעתיים לאחר ההודעה ההיא - הגיעה הודעה חדשה, וז לשונה: "לאחר מחשבה שנייה של הבלם אבי צבאג, הוחלט כי הוא ישוחרר מבית שאן וזאת בשל הסיבה שהנסיעות הארוכות קשות ולא מסתדרות לו עם חייו האישיים. איתן טייב ביקש למסור ולאחל לאבי כי הוא שחקן טוב ובנאדם חיובי ומאחל לו בהצלחה בהמשך הדרך".

בתוך כך, קשר בית שאן, אלמוג אוחיון, שלא הותיר רושם חיובי בתקופה בה שיחק בבית שאן, שוחרר היום (שני) לבקשתו מהקבוצה של איתן טייב. אוחיון אמר ל'אולטראס הפועל בית שאן': "אני רוצה להודות לקהל הכי טוב בארץ שנכנס לי ללב, אני אשמח לחזור לכאן בהמשך. מאחל בהצלחה לקבוצה ולחברים שלי". אוחיון הגיע לבית שאן באמצעות סוכנו עידו קרן, שכידוע, קנה את כרטיסו ומייצג אותו מול קבוצות שחושקות בשירותיו.


 


השאר תגובה