27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית הפועל בית שאן הנהלת בית שאן חתמה לקייס זועבי על טופס שחרור, איתן טייב לא ידע
18 ינואר 2017 מאת  זיו אמויאל

הנהלת בית שאן חתמה לקייס זועבי על טופס שחרור, איתן טייב לא ידע

מאוד מביך לשני הצדדים, וחבל: הקשר המצוין שהגיע לבית שאן לפני מספר שבועות מאסי גלבוע עוד הספיק אתמול (שלישי) לערוך אימון מלא לקראת משחק החוץ הקשה מול באקה אל גרבייה. זמן קצר לאחר מכן גילה לתדהמתו שזועבי כבר חתום בצעירי כפר כנא 


קייס זועבי (צילום: אולטראס בית שאן) קייס זועבי (צילום: אולטראס בית שאן)

ביום האחרון של חלון ההעברות בליגות הנמוכות (היום, רביעי) בהפועל בית שאן עדיין לא החתימו בלם במקום אבי צבאג שחתם, שוחרר וחתם בקרית גת מליגה א' דרום. מי שעוד עזב הוא המגן המוכשר, קייס זועבי, שהגיע לפני מספר שבועות מהפועל אסי גלבוע וחתם ביממה האחרונה בלא אחרת מאשר צעירי כפר כנא של צחי אילוז.

בדיקת 'בסט-בול' מעלה כי הסיפור המדהים מאחורי עזיבתו של זועבי סובב סביב קצר בתקשורת בין הנהלת בית שאן למאמן שלה, איתן טייב. ל'בסט-בול' נודע כי אתמול (שלישי) זועבי עוד היה נוכח באימון הערב של בית שאן, מוכן ודרוך לתמונת ההרכב למשחק החוץ הקשה ביום שישי מול באקה אל גרבייה במסגרת פתיחת הסיבוב בליגה א' צפון. לאחר שהסתיים האימון, טייב גילה לתדהמתו שהנהלת בית שאן חתמה לזועבי על טופס שחרור והוא בכלל עבר לקבוצתו של צחי אילוז, צעירי כפר כנא. בשורה התחתונה, אם טייב בנה על זועבי להמשך העונה - שיעשה חישוב מחדש.

קייס זועבי, מהבנים המוכשרים שגדלו בגלבוע בשנים האחרונות, רק בן 23, הספיק לשחק בשורות בית שאן רק שני משחקים. האחד, בהפסד להפועל הרצליה, והשני, בניצחון המדהים בבית 2:3 על עירוני קרית אתא. יצוין, כי במשחק הזה שלושה חילופים אדירים של טייב עשו את ההבדל - ביניהם זה של זועבי שנכנס בדקה ה-75 ויחד עם יניב דרעי וסהר כהן שנכנסו גם הם כמחליפים, הביאו את השינוי.
1 תגובה

  • קישור לתגובה אחד שיודע 18 ינואר 2017 אחד שיודע

    כתב של שקל וחצי שלא מברר פרטים לפני שמקבל תגובה מההנהלה, מאמן, מישהו...

השאר תגובה