29יוני2017

אתם כאן: עמוד הבית הפועל בית שאן עמית דהאן חתם במכבי קרית גת, אביב מלכה חתם בהפועל בית שאן
18 ינואר 2017 מאת  זיו אמויאל

עמית דהאן חתם במכבי קרית גת, אביב מלכה חתם בהפועל בית שאן

חלון ההעברות מסתיים הלילה (רביעי) ובליגות הנמוכות התבצעו מספר עסקאות מעניינות: הקשר שפתח את העונה במגדל העמק חתם בקבוצה הדרומית שאותה מאמן חיים לוי. הבלם, שגם הוא שיחק במגדל העמק, עזב רשמית וחתם אצל איתן טייב. משה בן לולו ועומרי אלון חתמו בהפועל חדרה


עמית דהאן (צילום: באדיבות ולדי מויסייב) עמית דהאן (צילום: באדיבות ולדי מויסייב)

ברוח חלון ההעברות שיינעל לו הלילה (רביעי) עוד שתי החתמות בוצעו ביממה האחרונה, דווקא מכיוון הפועל מגדל העמק. אתר "דאבל פס" מפרסם כי הקבוצה של שלום לוי החתימה בשורותיה את דודו אפללו, מוהנד כיאל וטמיר גריזולט. מנגד, עזבו אותה שני שחקנים שכבר היה די ברור שלא ימשיכו במועדון - אם ביוזמתם או אם ביוזמת המועדון.

הבלם, אביב מלכה, בנו של מאמן הכדורגל, צדוק מלכה, חתם בהפועל בית שאן ומצטרף שם לעוד ארבעה בלמים נכון לעכשיו; דור מימוני, באסל טהא, דניאל יצחק ואביחי פרץ. בבית שאן כבר מייעדים, ככל הנראה, את מימוני לעמדת הקישור האחורי כדי לשחרר את העומס של הבלמים וגם כדי ליצור תחרות על ההרכב הראשון.

גם עמית דהאן ממגדל העמק עזב את הקבוצה ומתחיל עוד תחנה חדשה בדרך - הפעם בקרית גת מליגה א' דרום, אותה מאמן חיים לוי. בימים האחרונים הקבוצה הדרומית ביצעה רכש די מאסיבי של למעלה מ-5 שחקנים חדשים שכל מטרתם לעזור למועדון להישאר בליגה. דהאן כתב בעמוד הפייסבוק שלו מיד לאחר החתימה: "לפעמים החיים מכים אתכם בראש עם לבנה, אל תאבדו תקווה, לא תמיד הדברים קורים כמו שאתם מתכננים אבל הכל קורה כדי ללמד אותכם שיעור כלשהו. אל תפחדו לצאת מאיזור הנוחות שלכם ולבצע שינויים, לא משנה כמה החיים נראים קשים תמיד יש משהו שאתה יכול לעשות ולהצליח בו. מתחיל מחדש.. שוב.. מאחל לעצמי הצלחה והכי חשוב הנאה. בשם השם נעשה ונצליח".

בתוך כך, הפועל חדרה החתימה את חלוץ הפועל נצרת עילית, משה בן לולו, שסיים את הקדנציה שלו בקבוצה מהליגה הלאומית עם אפס שערים. בחדרה מקווים שהמספרים שלו אצלם יהיו משמעותיים הרבה יותר, שהרי ההגעה שלו (שנעשתה באדיבותו הרבה של שחקן הקבוצה החדש, אלירן חודדה) צפויה להכריע את מאבק העלייה לליגה הלאומית. עוד חתם בחדרה שוער קרית אתא, עומרי אלון, וזאת לאחר החתמתו של שוער באקה, מתן זלמנוביץ', בקבוצה מהקריות באמצעות סוכני השחקנים, אורן דניאל ותומר אסולין.

 


השאר תגובה