27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית כדורגל אליאור סיידר אחרי הניצחון על בני לוד: "אני מקצוען, צריך לעבוד קשה"
12 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

אליאור סיידר אחרי הניצחון על בני לוד: "אני מקצוען, צריך לעבוד קשה"

החלוץ המוכשר של הפועל עכו שנכנס כמחליף ב-0:4, התראיין בסיום ל"היציע הצפוני" ברדיו 'קול רגע': "זה לא פשוט בכלל, ציפיתי מעצמי להרבה יותר העונה. אבל אין בלוף, הקבוצה מנצחת ונראית טוב". וגם: איך יכול להיות שבמשחק ביתי של המוליכה מגיעים 200 צופים בקושי? 


סיידר (מימין). יהיה בסדר? (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) סיידר (מימין). יהיה בסדר? (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

הפועל עכו הציגה בשישי האחרון את אחד המשחקים הטובים שלה העונה כשהביסה 0:4 את הפועל בני לוד. מושיקו מישאלוף, בראנקו מיכאלוביץ' (צמד) ודימיטרי ריזיוק כבשו לקבוצה הנהדרת של שלומי דורה שמתחילה לזכות במונחים של "קבוצה מפחידה". העכואים כמובן במקום הראשון עם 28 נקודות, בתקווה לא לרדת משם עד תום העונה. אחד משחקני הבית שגדלו במועדון, אליאור סיידר, שנכנס כמחליף בדקה ה-68 במקום מוראד אבו ענזה ו"סחט" את הכרטיס האדום לחובתו של מגן לוד, מתן פלג, התראיין בסיום המשחק לתוכנית "היציע הצפוני" ברדיו 'קול רגע'. על מעמדו, על ההצלחות של הקבוצה ועל הרצונות להחזיר את עכו לליגת העל.

"זה לא פשוט. הייתי רגיל לשחק כאן הרבה, הייתי רגיל להיות שחקן הרכב בליגת העל, ועכשיו אנחנו בלאומית ואני מחליף", אמר סיידר, "עשינו שינויים, הקבוצה התחילה לנצח ולרוץ וכרגע אני שחקן מחליף. אני צריך לעבוד קשה ולחזור לעניינים. כל שחקן רוצה לשחק, וגם אני ציפיתי מעצמי בעונה הזו להרבה יותר. יש לנו סגל עמוק וגדול מאוד, עם הרבה 'שמות' יחסית לליגה הזו. אבל זו עונה ארוכה, ואני בטוח שהמקום שלי יגיע מחדש. צריך לחכות להזדמנות המחודשת". 

על הרצון להוכיח לאוהדים ששחקני הבית יחזירו את עכו לליגת העל: "אין ספק שזה הבית שלי ואני אוהב את המקום הזה, כולכם ראיתם בעונה שעברה כמה כאב לי. זה הכדורגל, אני מקצוען. אני לא יכול להתבכיין על המצב שלי, לעבוד קשה ולהוכיח שאני ראוי לשחק. יש חלון העברות בינואר, אבל שנה שעברה עד ינואר הייתה לי חצי עונה טובה מאוד וקיבלתי כמה הצעות מליגת העל. בסופו של דבר מיעטתי לשחק עד סוף העונה שעברה וירדנו ליגה. כל מה שמעניין אותי כרגע זה לחזור לעצמי ולהחזיר את עכו לליגה הבכירה. בשנים האחרונות לא הבקעתי מספיק, ואני חייב להרים את המספרים שלי. כמעט שנה שלמה אני בירידה, אבל מפה אפשר רק לעלות. אני ודורה דיברנו על המעמד שלי, וסיכמנו שאין פה בלוף. יש פה קבוצה טובה שמנצחת, אין מה לעשות".

על כ-200 אוהדים שהגיעו למשחק בית של מוליכת הטבלה, כמות מביכה, אמר סיידר: "אין ספק שזה מאוד עצוב. אנחנו מנסים להחזיר את הקהל למגרשים. אנחנו מקום ראשון ואנחנו מציגים כדורגל טוב. אולי האוהדים איבדו את האמון מהעונה הקודמת, מהירידת ליגה, אולי יש קבוצות לא אטרקטיביות.. אבל אנחנו חייבים את הקהל שלנו בחזרה במגרשים".


השאר תגובה