27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית כדורגל רובי שפירא: שלומי איטח גמר את העונה
13 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

רובי שפירא: שלומי איטח גמר את העונה

אחרי שלושה ניצחונות רצופים בליגה, הגיעה הבשורה הקשה: מצב ברכו של השוער המנוסה מחמיר והוא יצטווה לניתוח ומנוחה משמעותית. מהמועדון נמסר: "בהחלטה משותפת נאלצנו לסיים את חלקו של שלומי בקבוצה העונה", איטח: "מאחל לאחים שלי בהצלחה". בקבוצה מחפשים שוער


שלומי איטח (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) שלומי איטח (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

מכה קשה להפועל 'רובי שפירא'. עמותת עיר הפועלים ומועדון ספורט הפועל 'רובי שפירא' הודיעו הבוקר (שלישי) כי בבדיקות רפואיות שנערכו לאחרונה לשוער הקבוצה, שלומי איטח, עלה כי מצב ברכו של השוער, החמיר, וזאת בנוסף להתייעצות נוספת שנערכה עם ד"ר בצלאל פסקין. עוד נכתב בהודעה הרשמית: ""בעקבות כך, שלומי לא יוכל להמשיך ולשחק לאורך כל העונה, ובלית ברירה אנו נאלצים לחפש שוער מחליף להמשך העונה. הקבוצה והעמותה עמדו ועומדות מאחורי שלומי בכל מה שיידרש, ומאחלים לו החלמה מהירה".

שלומי איטח מסר בתגובה בפוסט שפירסם בעמוד הפייסבוק שלו: "החל מהמחזור השביעי עשיתי את כל מה שאפשר כדי לשחק, כולל זריקות כדורים וטיפולים שונים. לאחר בדיקת MRI האבחנה מחייבת ניתוח בברך ושיקום. מאחל לכל האחים שלי בהצלחה ומקווה שישלימו את המשימה שהתחלנו.. מודה למועדון שתומך בכל מה שצריך מסביב..יאללה הפועל".
השאר תגובה