27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית כדורגל עומר בוארון: "אני רוצה לחזור לימים שבהם הייתי מבקיע שער כל משחק"
14 דצמבר 2016 מאת  רז נבון

עומר בוארון: "אני רוצה לחזור לימים שבהם הייתי מבקיע שער כל משחק"

חלוץ הפועל 'רובי שפירא' כבש ארבעה שערים בשני המשחקים האחרונים (ניצחונות על צור שלום ואסי גלבוע) ונראה כמו אחד שחוזר לעצמו: "אני כבר מתחיל להתחבר לקבוצה, המועדון הזה הוא כבר הבית שלי". על בחירת האוהדים באצטדיון עכו: "לא מתעסק בזה בכלל, כל מגרש טוב לי"


עומר בוארון (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) עומר בוארון (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

לא רק הפועל 'רובי שפירא' נראית נהדר בתקופה האחרונה, גם החלוץ שלה, עומר בוארון. בשני המשחקים האחרונים, החלוץ המוכשר כבש 4 שערים (צמד בניצחון על צור שלום וצמד בניצחון על אסי גלבוע) וחזר להיות סוף סוף השחקן שכולנו מצפים ממנו להיות. ארבעת השערים הללו הגיעו לאחר בצורת קשה של בוארון, שלא כבש מאז השער במשחק הניצחון 0:2 על מ.ס טירה אי שם באמצע ספטמבר. 

עם שלושה ניצחונות רצופים והיצמדות לפסגה, דברים מתחילים להתחבר בהפועל "רובי שפירא"?
  
"כן. אני חושב שגם כשלא ניצחנו הראנו כדורגל טוב, היה לנו חוסר מזל אבל שיחקנו טוב בסך הכל. אני שמח שחזרנו לנצח וזה הכי חשוב.
אין ספק שזה הלך קשה. המגרש באסי גלבוע מגרש קשה ומאד בייתי. ידענו שמחכה לנו משחק לא קל נגד קבוצה שלמרות המיקום שלה בטבלה היא קבוצה טובה. בשורה התחתונה ידענו לקחת את המשחק ולשמור על ההמשכיות".

אחרי תקופה ארוכה שלא מצאת את הרשת, אתה עם צמד שני תוך שבוע, זה מתחיל להיות עומר בוארון שהתרגלנו לראות בשנים האחרונות?
"אני מקווה ומאמין שכן. אני רוצה לחזור לימים שהייתי מבקיע כל משחק. אני מרגיש שאני כבר מתחיל להתחבר עם הקבוצה ולהיכנס לכושר. השתלבתי פה מאד מהר. המקום הזה בשבילי הוא כמו בית, אני מאד מאמין בקבוצה ובשיטה, ובעיקר אני שמח להיות חלק מהפרייקט הזה שנקרא "רובי שפירא"".

איך זה לשחק במועדון שהוא בעצם קבוצת אוהדים? זו לא קבוצה רגילה
"מבחינתי זו קבוצה רגילה לכל דבר עניין. נכון שזו קבוצת אוהדים אבל זה לא שונה ממקומות אחרים. הם לא מתערבים לא מפריעים, להפך הם באים לתמוך ולעודד. הכל מתנהל פה כראוי ובצורה הכי טובה שיש. אני הכי שמח לשחק בשבילם. עדיין לא יצא לי לשחק בשביל קהל כזה. גם בבית שאן יש קהל גדול וטוב, אבל לא שיחקתי בשביל קהל כמו של "רובי שפירא"".

אם כבר הקהל, איך אתה עם הבחירה שלהם לשחק באצטדיון בעכו? 
"באמת שלא מפריע לי איפה נשחק ולא התעסקתי בזה בכלל. זו לא החלטה השלי ועם הקהל בחר עכו אז אני איתם. כל מגרש טוב לי. כמו שאמרתי יש לנו קהל מצויין והם יבואו ויעשו אווירה ביתית בכל מקום. לנו השחקנים נשאר רק לבוא מרוכזים ולעשות את העבודה".

ואם כבר המגרש בעכו, במוצ"ש הקרוב תערוך הקבוצה את הופעת הבכורה שלה באצטדיון "טוטו עכו" ואיזה משחק זה הולך להיות. המוליכה הפועל חדרה תגיע צפונה לשחק נגד השלישית, ואנחנו נקבל משחק עונה אמיתי. מבחינת קבוצת האוהדים זו תיהיה הזדמנות לעשות את הספתח, ולפתוח את המעבר למגרש הביתי החדש ברגל ימין, ואולי גם לעלות בחזרה למקום הראשון. בוארון מבחינתו כבר מוכן. "מחכה לנו קרב מאד קשה נגד קבוצה מצויינת עם ההגנה הכי טובה בליגה. זה משחק עונה לכל דבר ואני בטוח שתיהיה אווירה מצויינת. ברור לנו שיהיה משחק קשה אבל נגיע מוכנים ניתן הכל ובעזר השם גם ננצח", סיכם בוארון.

לסיום, איך תימשך העונה של "רובי שפירא"?
"מכוונים הכי גבוה"

הכי גבוה זה עליית ליגה לא?
"את זה אתה אמרת".
השאר תגובה