27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית כדורגל דו"ח שיפוט חמור נגד צעירי כפר כנא: "כמה חדרה שילמו לך, יא זבל?"
14 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

דו"ח שיפוט חמור נגד צעירי כפר כנא: "כמה חדרה שילמו לך, יא זבל?"

חן בן סימון, שניהל את ה-2:2 בשישי האחרון בין שתי הקבוצות, פירסם דו"ח חמור בגינו ספגו צחי אילוז (הרחקה מ-4 משחקים) ושלום אדרי (הרחקה מ-3 משחקים) עונשים כבדים. השופט טוען כי המאמן התבטא באלימות מילולית וב"צורה מגעילה" וכי הקשר אמר לו: "יא כלב"


צחי אילוז (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) צחי אילוז (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

סערה גדולה בבית הדין הערב (רביעי) סביב אירועי המשחק בשישי האחרון בין הפועל חדרה לצעירי כפר כנא. המשחק, כאמור, הסתיים ב-2:2, עם שוויון דרמטי בדקה ה-90 של חדרה המקומית. שופט המשחק, חן בן סימון, תיאר בדו"ח השיפוט אנדרלמוסיה שלמה ושלח שני נציגים של כפר כנא לבית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל.

בדו"ח נכתב: "צחי אילוז התבטא באלימות ובמחאות ידיים בצורה מגעילה כלפי מספר שריקות שלי, והפריע לעוזר השופט, שי גוזלן, בביצוע עבודתו. לאחר שהוזהר, קילל את המנהל של חדרה ורב איתו עימות מילולי, מחא על החלטותיי ויצא מהתחום הטכני אינספור פעמים, הקניט את מנהלי חדרה והכי גרוע, לאחר שהורחק התעכב כ-2 דקות בתחומי המגרש ולא יצא, כל זאת במצב שקבוצתו מובילה". הדיין, ישראל שמעוני, לא ריחם על אילוז, הפעיל נגדו את עונש התנאי וגזר עליו 3,000 ש"ח קנס בפועל, הרחקה מארבעה משחקים בפועל ועוד ארבעה על תנאי. זוהי מכה קשה לכפר כנא.

בהמשך הדו"ח, תיאר בן סימון את ההתנהגות של שלום אדרי, הקשר המוכשר של צעירי: "לאחר שהסתיים המשחק אמר לי אדרי 'שופט, אתה כלב. אתה לא תתקדם לשום מקום. אתה מחדרה? כמה שילמו לך? תתבייש לך, יא זבל". הדיין, ישראל שמעוני, גזר על אדרי הרחקה בפועל מ-3 משחקים בפועל ועוד שלושה על תנאי. וגם זו מכה קשה ביותר לעולה החדשה.

 


השאר תגובה