29יוני2017

אתם כאן: עמוד הבית כדורגל גיל אופק, אלירן גבאי ואיתי כהן מועמדים להפועל 'רובי', איטח יעמוד במוצ"ש?
15 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

גיל אופק, אלירן גבאי ואיתי כהן מועמדים להפועל 'רובי', איטח יעמוד במוצ"ש?

אחרי הבשורה הלא פשוטה על הפציעה של שלומי איטח והעובדה כי "גמר" את העונה, האדומים מגששים כדי למצוא שוער מחליף ראוי. השוער השלישי של מכבי חיפה, השוער מקרית שמונה ושוערה של הכח ר"ג על הפרק. אפשרות: איטח יקבל זריקות ויעמוד בין הקורות במוצ"ש מול חדרה


מירוק לאדום? גיל אופק (צילום: אבי רביבו) מירוק לאדום? גיל אופק (צילום: אבי רביבו)

הפועל 'רובי שפירא' תשלים הערב (חמישי) את ההכנות לקראת משחק העונה במוצאי השבת (20:00, אצטדיון עכו) מול הפועל חדרה. שתי הקבוצות מגיעות בפורמה טובה ועם מיקומים טובים בצמרת הליגה, סגלים מרשימים ושחקנים מוכחים - נתונים שעשויים לספק לצופים חוויית כדורגל יוצאת מן הכלל. 

האדומים מחיפה התבשרו, כזכור, בתחילת השבוע כי השוער, שלומי איטח, "גמר" את העונה בעקבות פציעה בברכו ולא יוכל להמשיך לשחק עד תום העונה. בימים האחרונים נעשות בדיקות קדחתניות בקבוצה אחר שוערים פוטנציאליים שעשויים להחליף את איטח בין הקורות, בין השמות שהוזכרו וכבר נעשו מולם גישושים: גיל אופק, שוערה השלישי של מכבי חיפה, שמחזיק ברקורד לא מבוטל בליגה הלאומית ובליגות הנמוכות, איתי כהן, שוערה של הכח עמידר ר"ג מליגה א' דרום ואלירן גבאי, שבעונה שעברה שימש כשוער קבוצת הנוער של עירוני קרית שמונה (ליגת העל).

אף אחד מהשוערים הללו, אם בכלל, לא יוחתם כמובן עד למשחק מול חדרה, ולכן, בהפועל 'רובי שפירא' מבהירים: "רק באימון המסכם נדע מי עומד בשער. שלומי (איטח) עדיין מתאמן עם הקבוצה ואם יתבקש לעמוד במשחק החשוב בשבת אנחנו בטוחים שהוא יעשה מאמץ אדיר ויקריב מעצמו בשביל הקבוצה והאוהדים עוד משחק. אייל (מרזוק) הוא שוער מצויין, שאם ייקרא לעמוד בשער הוא יעשה את זה בצורה הטובה ביותר כמו שראינו שעשה מול בית שאן".
השאר תגובה