27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית כדורגל רמות מנשה הודיעה: "לא נופיע", סנדלה/גלבוע: "דורשים ניצחון טכני"
19 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

רמות מנשה הודיעה: "לא נופיע", סנדלה/גלבוע: "דורשים ניצחון טכני"

האיש החזק ברמות מנשה/מגידו, שלמה לירן, שלח הודעה לסנדלה: "זו ליגה חובבנית, איננו יכולים להתייצב למשחקי אמצע השבוע בכלל ובטח לא למשחקים שלא היו רשומים מראש". ההתאחדות אישרה את דחיית המשחק למועד אחר. גורם בסנדלה/גלבוע: "מקבלים את ההחלטה באכזבה"


דורשים ניצחון טכני (צילום: קאסם עומרי) דורשים ניצחון טכני (צילום: קאסם עומרי)

משחק ההשלמה בליגה ב' צפון ב' שבו הייתה אמורה לארח היום (שני) סנדלה/גלבוע את רמות מנשה/מגידו, לא יתקיים. האיש החזק ברמות מנשה, שלמה לירן, שלח מכתב לבקשת דחייה להתאחדות ובהמשך שלח הודעה להנהלת סנדלה, בזו הלשון: "הצגנו במכתב את המצב האמיתי שיש לקבוצות חובבניות מהסוג של רמות מנשה, שהיא חובבנית במלואה. שהכדורגל אינו פרנסת השחקנים או פרנסת המאמנים ו/או המנהלים שלנו. איננו יכולים להתייצב למשחקי אמצע השבוע בכלל.. ובטח לא 4 פעמים מתוך 11 מחזורים ובטח לא שבוע אחרי שבוע. ובטח לא למשחקים שלא היו רשומים מראש בלוח המשחקים. זה הכל. תרצו להיות ידידותיים, תהיו. תרצו, אז בבקשה".

בההתאחדות לכדורגל שלחו הודעת דחייה רשמית לסנדלה/גלבוע: "עדכון לביטול משחק. משחקכם בליגה ב' צפון ב' המתוכנן להיום, יום ב' 19.12.16 - בוטל. בעקבות פנייה של רמות מנשה לועדת הליגה והגביע, קבוצת סנדלה גלבוע רשאית לפנות במקביל גם לועדת הליגה והגביע ולהביע את התייחסותה. קיום המשחק וגורלו ייקבע ע"י ועדת הליגה והגביע.

בסנדלה/גלבוע מסרו ל'בסט-בול': "מקבלים את החלטת הדחייה באכזבה גדולה. קבוצת רמות מנשה, כמו כל קבוצות הליגות החובבניות בישראל, מודעת לעובדה שלעיתים דחיות משחקים מסוף השבוע עשויות לגרום למועד חדש של קיום המשחקים - באמצע השבוע. צר לנו שיצא לרמות מנשה לשחק באמצע השבוע כמות גדולה של פעמים העונה, אך הדבר כמובן אינו תלוי בנו. המשחק המקורי נדחה בעקבות מזג האוויר, מה שגם לא תלוי בנו. אז סנדלה/גלבוע לא צריכה להיענש בעקבות כך, ואנחנו דורשים שבית הדין המשמעתי יעניק לנו ניצחון טכני".


השאר תגובה