27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית כדורגל ספונסר חדש להפועל 'רובי שפירא'
22 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

ספונסר חדש להפועל 'רובי שפירא'

יממה לפני משחק החוץ החשוב מול צעירי כפר כנא (שישי, 13:00) עמותת עיר הפועלים והמועדון האדום הודיעו כי חברת 'מעוף - המשאב האנושי' תהיה נותנת החסות של הקבוצה עד תום העונה. חתימה רשמית צפויה בקרוב. מהמועדון נמסר: "שותפות שתיתן את היכולת להמשיך לצעוד קדימה"עמותת עיר הפועלים וקבוצת הפועל 'רובי שפירא' חיפה הודיעו הערב (חמישי) כי הגיעו להסכמות עם חברת 'מעוף - המשאב האנושי' על מתן חסות לקבוצה. 'מעוף - המשאב האנושי' , חברה העוסקת בטיפוח אנשים והשמתם לעבודה, תשמש כספונסרית ראשית של הקבוצה. טקס החתימה הרשמי צפוי להתקיים בקרוב ועדכונים על החתימה הרשמית יפורסמו בקרוב - אך כבר החל מהמשחק הקרוב ביום שישי יעלו שחקני הקבוצה עם מדים ועליהם סמל החברה כחלק מהסכם ביניים.

מעבר להצלחתה המקצועית של הקבוצה הבוגרת, חברת 'מעוף - המשאב האנושי' רואה במגוון הפרוייקטים של העמותה בקהילה נושא חשוב שיש להשקיע בו רבות ומתנדבי 'מעוף - המשאב האנושי' יקחו חלק בפרוייקט "קידום דרך הרגליים" כמדריכים פעילים, וכן ישתתפו במגוון פעילויות נוספות.

בהפועל 'רובי שפירא' ביקשו להודות למנהלי 'מעוף - המשאב האנושי' על האמון והתמיכה, וכן תודה מיוחדת לכל מי שעמל לטובת חתימת העסקה מתוך הוועד המנהל ומחוצה לו. בקבוצה הביעו תקווה כי שותפות זו תיתן למועדון את היכולת להמשיך לצעוד קדימה כקבוצת כדורגל ולהמשיך להצעיד את הקהילה האדומה לפסגות חדשות.

 


השאר תגובה