27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית כדורגל שחקני הפועל חדרה לא באו להודות לקהל, האוהדים: "אין לכם כבוד"
26 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

שחקני הפועל חדרה לא באו להודות לקהל, האוהדים: "אין לכם כבוד"

למרות שהיא מוליכה את הטבלה, למרות שהיא ההגנה הטובה בליגה, למרות שהיא ההתקפה הטובה בליגה (ביחד עם איכסל) ולמרות ששיחקה 3 פעמים בשבוע - אוהדי הפועל חדרה זוכרים לרעה את העובדה שאחרי ה-0:0 הביתי מול טירה בשישי, השחקנים לא באו ליציע להודות להם


אוהדי חדרה (צילום: שלומי גבאי) אוהדי חדרה (צילום: שלומי גבאי)

מוליכת ליגה א' צפון, הפועל חדרה, סיימה בשישי האחרון ב-0:0 ביתי מול טירה. לצופים ביציעים זה היה נראה כמו מעידה חד פעמית והקבוצה של מומו ניסטל עוד תשוב לנצח, ולהבקיע, ולהיראות הרבה יותר. אבל מה עוד רוצים מקבוצה ששיחקה 3 פעמים בשבוע, ניצחה במשחק העונה, הייתה שותפה למשחק עם 8 שערים בגביע המדינה נגד ראשון לציון ובשישי האחרון כנראה שאפסו כוחותיה?

למרות זאת, עבור אוהדי הקבוצה ברשתות החברתיות נפל דבר לאחר שריקת הסיום. כמה מהם היפנו אצבע מאשימה לעבר שחקני הקבוצה שלא הגיעו עד ליציע והודו לקהל על העידוד והדחיפה לאורך 90 הדקות. הנה לקט מהפוסטים החריפים שפורסמו ברשת החברתית: "אין יותר אולטראס להפועל חדרה, תשחקו בלי קהל. השחקנים צריכים לבוא לקהל לגדר בלי שיגידו להם, אף אחד לא צריך להזכיר להם לבוא להגיד תודה לאוהדים. הם לא באים כי לא ניצחנו? גם בניצחונות הם לא באים.. השחקנים שמים עלינו ***, לא איכפת לנו מהתוצאה אלא מזה שלא באו אלינו".

מנגד, נרשמו גם התגובות שניסו לקרר את המהומה: "יש ימים כאלה בכדורגל, גם הפועל ב"ש מועדת. זה הזמן להתחבר ולדחוף את הקבוצה. זה לא נכון שלא כולם באו, נמרוד כהן, אסי גומה ואלעד נהרדע כן באו לקהל להגיד תודה.. תירגעו חבר'ה, ותבינו את השחקנים. הם כעסו על עצמם. תמשיכו במה שאתם עושים, קהל יקר, תמשיכו לבוא ולעודד מכל הלב את השחקנים והקבוצה. הם זקוקים לכם".
השאר תגובה