27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית כדורגל התלבטות קשה בהפועל 'רובי שפירא' חיפה: מי יעמוד בשער מול טבריה?
26 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

התלבטות קשה בהפועל 'רובי שפירא' חיפה: מי יעמוד בשער מול טבריה?

אחרי תקופה נהדרת של 4 ניצחונות ב-5 משחקים, האדומים מנסים להבין מי יעמוד בין הקורות בשישי (13:00, עכו). מהמועדון נמסר: "ההרכב נקבע בכל אימון מסכם כל פעם מחדש". תאמר אחמד לעמוד הפייסבוק: "כיף לשחק בקבוצה עם קהל כזה". וגם: הבהרה בסוגיית הפועל חיפה


תאמר אחמד (מימין). נהדר (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) תאמר אחמד (מימין). נהדר (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

בשישי הקרוב (13:00) באצטדיון 'טוטו עכו', תארח הפועל 'רובי שפירא' את עירוני טבריה לאחד המשחקים המסקרנים של התקופה האחרונה. הפיקנטריה לפתחנו, שעה שעודד קוטר, שעד לא מזמן אימן את אילן סויסה בכרמיאל/צפת, יעמוד מולו בצד של 'רובי' במאצ'-אפ מאמנים מעניין לגמרי. זאת ועוד, אם שלומי איטח, שוערה של הפועל 'רובי', אכן יעמוד בסוף בשער של קבוצתו, הרי שהוא יפגוש מן העבר השני, את עדי תדמור, שוערה המוכשר של עירוני טבריה - איטח, כידוע, היה מאמן השוערים של תדמור בקבוצת הנערים בנצרת עילית. האם התלמידים יגברו על מוריהם? 

האדומים נמצאים בתקופה נהדרת, והשיגו ארבעה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים, מה שמביא אותם כפסע מן המקום הראשון (2 נקודות בלבד מהפועל חדרה). הקבוצה של עודד קוטר השיגה במחזור האחרון ניצחון חוץ קטן-גדול, 1:0 על צעירי כפר כנא, ולקראת המשחק בשישי עדיין לא יודעת מי יעמוד בין הקורות שלה - שלומי איטח הוותיק, אך הפצוע, או אייל מרזוק המוכשר, אך הצעיר וחסר הניסיון במעמדי ליגה א'. "הרכב הקבוצה נקבע ע"י צוות האימון באימון המסכם כל פעם מחדש", כך נמסר ממועדון הפועל 'רובי שפירא', "שלומי נותן את הנשמה ומקריב כמו שחקן ובן אדם גדול על המגרש וגם מחוץ למגרש בשביל הקבוצה. שלומי ממשיך להתאמן במקביל לטיפולים ואנחנו בטוחים שאם יקראו לו שוב לעמוד בשער הוא יעשה את זה בגדול כמו שעשה עד עכשיו. במידה ושלומי לא יוכל להמשיך ולשחק יש לנו את אייל שכבר הוכיח השנה שיש לו את מה שצריך בשביל לעמוד בשער הקבוצה".

בראיון שערכו בעמוד הפייסבוק הרשמי של האדומים עם המצטיין בניצחון על כפר כנא, תאמר אחמד, התייחס האחרון (חזר אחרי השעייה בת שני משחקים) לניצחון וגם למשחק מול טבריה: "כיף מאוד לחזור אחרי הרחקה משני משחקים שלא יכולתי לעזור לחברים שלי. כיף לנצח פה בכפר כנא, מגרש קשה מאוד. אבל ניצחנו בסוף 1:0. מודה לכל השחקנים שנתנו מעצמם, כי כל אחד פה נתן מעצמו והרבה מעבר. גם מול טבריה אנחנו צריכים את הקהל שלנו. אנחנו צריכים את כל האוהדים שיהיו איתנו. אתם ראיתם היום כמה הם דחפו אותנו, וזה פשוט כיף להיות בקבוצה שיש בה הרבה קהל ובמיוחד כזה קהל".

בעקבות פרסומים שונים בימים האחרונים שנגעו בדמותה של הפועל חיפה ומערכת היחסים בין שני המועדונים בהווה ובעתיד הנראה לעין, בהפועל 'רובי' מבקשים להבהיר: "אנחנו זה הפועל חיפה והפועל חיפה זה אנחנו. אנחנו ממש לא שואפים או מבקשים לשחק מול הפועל חיפה וממש לא רואים את זה כדרבי. אנחנו קמנו כאלטרנטיבה לניהול ולהרס של יואב כץ אבל ממש לא באים להחליף את הפועל חיפה אלא לשמר את המסורת וההיסטוריה שלה לעתיד".

 


השאר תגובה