27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית כדורגל קרית שמונה הציעה לעודד קוטר: "בוא להיות עוזר מאמן של קשטן"
27 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

קרית שמונה הציעה לעודד קוטר: "בוא להיות עוזר מאמן של קשטן"

מאמן הפועל 'רובי שפירא' חיפה, שכבר עבד בקבוצה הצפונית בעבר כעוזר מאמן הקבוצה הבוגרת וכמאמן קבוצת הנוער, קיבל שוב פנייה דומה אך הפעם סירב בנימוס: "מחמיא מאוד לקבל מאיזי שרצקי הצעות כאלה, אבל רק משוגע יעזוב פרויקט אדיר כמו של 'רובי'". וגם: מי יחליף את לינדר בשישי?


עודד קוטר (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) עודד קוטר (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

ההצלחה של הפועל 'רובי שפירא' חיפה בליגה א' צפון הגיעה עד לקרית שמונה. העולה החדשה (כבר הספקתם לשכוח שעלתה שתי ליגות ברצף) כבר במקום השני בטבלת המחוז הצפוני, והזרוע כמובן שעוד נטויה. ל'בסט-בול' נודע כי בימים האחרונים קיבל מאמן האדומים, עודד קוטר, פנייה רשמית מעירוני קרית שמונה, להצטרף לצוות המקצועי של הקבוצה הבוגרת כעוזר המאמן של תומר קשטן.

המאמן סירב כמובן בנימוס להצעה, ומקורביו סיפרו ל'בסט-בול' כי "זה כמובן הדבר הכי מחמיא שיכול להיות, לקבל הצעה שכזו מאיזי שרצקי. ולא בכל יום עודד ימצא את עצמו אומר לאיזי 'לא'. אבל הוא ניסה להסביר, ובקרית שמונה הבינו די מהר וגם כיבדו את ההחלטה, שרק משוגע יעזוב פרויקט אדיר כמו זה שיש בהפועל 'רובי שפירא'. נתנו לעודד את המפתחות בידיים לקחת את הקבוצה הזאת למעלה, וזה מה שהוא מרוכז בו בכל הכיוונים".

קוטר, כזכור, מכיר מקרוב את הנפשות הפועלות ונחשב כאחד המאמנים המוערכים ביותר על בעלי ק"ש, איזי שרצקי, והשניים מיודדים מקרוב כבר שנים ארוכות. קוטר עבד בקרית שמונה הן כעוזר מאמן הקבוצה הבוגרת והן כמאמן קבוצת הנוער בליגת העל. באותו עניין, ק"ש הודיעה אמש (שני) כי לתפקיד עוזר המאמן חתם עידן הררי, שמגיע ממחלקת הנוער של בית"ר טוברוק.

ובעניין אחר, כאב ראש קל לקוטר לקראת המשחק בשישי (13:00, עכו) מול עירוני טבריה. הקשר, ליאור לינדר, לא יוכל ליטול חלק במשחק לאחר שצבר 5 כרטיסים צהובים ולא יוכל לשחק נגד הקבוצה שהייתה לו בשנים אחרונות לבית חם. הצוות המקצועי עדיין מתלבט מי יחליף את לינדר בעמדת הקשר במרכז, סאמר ווהב או דיבי מראדונה.
1 תגובה

השאר תגובה