29יוני2017

אתם כאן: עמוד הבית כדורגל אסף פחימה הודיע על עזיבת הפועל שפרעם
28 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

אסף פחימה הודיע על עזיבת הפועל שפרעם

הלם בשורות הקבוצה מליגה ב' צפון א': הקשר המנוסה שהגיע בקיץ ונמצא בתקופה מצוינת (שער אחד ו-9 בישולים עד כה ב-13 משחקים), שוחח עם ראשי המועדון וביקש מהם לשחררו בעקבות מה שהוא מגדיר כ"הרבה דברים שלא נראו לי". פחימה בוחן הצעות נוספות בליגות א' ו-ב'


אסף פחימה (צילום: באדיבות וואסים מואסי) אסף פחימה (צילום: באדיבות וואסים מואסי)

הקשר, אסף פחימה, הודיע הערב (רביעי) כי הוא עוזב את הפועל שפרעם בגין סיבות אישיות. פחימה הגיע לשפרעם בקיץ בקול תרועה רמה והצדיק את הציפיות ממנו עם יכולת נהדרת ב-12 משחקי הליגה שבהם שיחק עד כה כשכבש שער אחד ובישל תשעה. מקורבים לשחקן סיפרו כי בימים האחרונים, ובעקבות מתיחות שנוצרה בינו לבין המאמן, ג'רי בן חמו, נפגש פחימה עם הנהלת שפרעם וביקש לעזוב. חברי ההנהלה הטילו וטו על הבקשה ודחו אותה על הסף. למרות זאת, פחימה התעקש והקבוצה נעתרה לבקשתו.

עד לפני מספר שבועות שהתה שפרעם במקום הראשון והיא ההתקפה השנייה הכי טובה בליגה. בנוסף, לרשותה שמונה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו ושלושה הפסדים והגנה שספגה 12 שערים בלבד. 

אסף פחימה אמר ל'בסט-בול' לאחר עזיבת הקבוצה: "אני רוצה להודות קודם כל לאוהדי הפועל שפרעם על ההרגשה הביתית שהם נתנו לי, אני עוזב את שפרעם בצער רב ומאחל לקבוצה הצלחה במטרות שלה. לא תמיד צריך לעזוב את הקבוצה מטעמים מקצועיים, הרבה דברים לא ניראו לי בסדר בתקופה האחרונה ובסופו של דבר בן אדם ושחקן צריך ליהנות מהדרך. אם זה לא קורה, אז זו לא בושה לקום וללכת".

 


השאר תגובה