27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית כדורגל סופית: שלומי איטח פורש מכדורגל
30 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

סופית: שלומי איטח פורש מכדורגל

נפל דבר בסוף השבוע בעולם הכדורגל הצפוני: הפציעה ממנה סובל שוער הפועל 'רובי שפירא', שלומי איטח, הכריעה אותו והוא נאלץ להודיע על תליית הכפפות. מהמועדון נמסר: "גילינו שוער גדול, חבר טוב ודמות מרכזית בחדר ההלבשה". השוער המחליף, אייל מרזוק: "שלומי איטח יש רק אחד"


שלומי איטח (צילום: עודד חסין) שלומי איטח (צילום: עודד חסין)

תם עידן הערב (שישי) לשוער, שלומי איטח. האיש שהוחתם בקיץ לעמוד בין הקורות של הפועל 'רובי שפירא', נאלץ להודיע כי הוא תולה את הכפפות בעקבות הפציעה בברך שפוקדת אותו מזה זמן רב. התיקו המאופס עם טבריה הבהיר לכולם כי זהו כנראה האקורד האחרון של השוער בשערה של קבוצת האוהדים החיפאית שחולמת להעפיל בתום העונה לליגה הלאומית. בשבועות האחרונים, כאמור, סבל איטח מבעיה חמורה בברכו ולמרות דרישות הצוות הרפואי והמקצועי שיחדול מלשחק כדורגל מקצועני, איטח הבטיח כי כל עוד הוא יכול וכל עוד הקבוצה לא מוצאת שוער אחר - הוא לשירותה.

השוער המחליף של הפועל 'רובי', אייל מרזוק, כתב לו בפייסבוק: "כמה עצוב שזה נגמר, אבל לפחות נגמר בצורה הכי טובה שיכולה להיות רשת נקייה ועצירת פנדל, זו הייתה אחת התקופות החשובות בחיים שלי גם בכדורגל וגם בחיים האישיים , שמח שהייתה לי הזכות לחלוק חצי עונה עם אדם ענק כמוך, חוץ מזה שאתה השוער הכי טוב בליגה , אתה תחסר לקבוצה המון וגם לי באופן אישי , חדר ההלבשה כבר מתגעגע אליך, ואני חייב לחשוף תסוד שההופעה שלי למשחק אז נגד חדרה הייתה אך ורק על מנת לשמוע את ההתגובה שלך ולא יותר, תמשיך להיות אתה כי אין יותר טוב מזה ... שלומי איטח יש רק אחד החלמה מהירה".

מממועדון הפועל 'רובי שפירא' נמסר בתגובה: "שלומי איטח הוא שוער גדול ועם רפרטואר גדול וארוך, חבר טוב של כולם ודמות מרכזית בחדר ההלבשה - ידענו את זה כל הזמן. לאחרונה, לצערנו הרב ובמיוחד שהבנו את חומרת הפציעה, גילינו שמעבר לכל הדברים הנהדרים שנזקפים לזכותו, הוא גם בן אדם אדיר שמשקיע ואיכפת לו מהמקום שבו הוא נמצא. המועדון עומד מאחורי שלומי אם בטיפולים, בתמיכה ובכל עזרה שיזדקק לה. למרות הפציעה, שלומי הוא שחקן חשוב של הפועל 'רובי' ואנחנו עומדים מאחורי השחקנים שלנו. החלמה מהירה, אנו בטוחים שדרכינו יצטלבו בהמשך".

שלומי איטח בן 34, שיחק בתחילת המילניום מספר שנים בקרית אתא ולאחר מכן עבר להפועל עפולה. ב-2010 הגיע לחממה של הפועל עכו בשורותיה היה שוער המשנה כ-5 עונות ובינואר 2015 עבר להפועל בית שאן. את העונה הנוכחית פתח, כאמור, בהפועל 'רובי שפירא' חיפה.

 


השאר תגובה