27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית כדורגל איכסל סוף סוף ניצחה בליגה, שלומי מראד: "נמדדים ברגעים האלה"
02 ינואר 2017 מאת  זיו אמויאל

איכסל סוף סוף ניצחה בליגה, שלומי מראד: "נמדדים ברגעים האלה"

אחרי הניצחון על אסי גלבוע בגביע, חניכיו של חאליילה היו צריכים אוויר לנשימה אחרי 4 תוצאות תיקו רצופות בליגה וקיבלו אותו בניצחון על באקה. קשר הרכש: "לא היינו במשבר, אבל לפעמים דברים קצת נתקעים. על שמועות העזיבה: "להעביר ביקורת על שחקן אחרי שהוא שלושה שבועות בקבוצה?"


שלומי מראד (משמאל) עם עידו קרן שהביא אותו לאיכסל (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) שלומי מראד (משמאל) עם עידו קרן שהביא אותו לאיכסל (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

הפועל איכסל השיגה בשישי האחרון (סוף סוף) ניצחון ליגה ראשון אחרי 4 תוצאות תיקו רצופות. הסכר נפרץ במשחק מול באקה, אותו ניצחו חניכיו של איימן חאליילה 1:2. אחד המצטיינים במשחק היה קשר הרכש של איכסל, שלומי מראד. אחרי המשחק התראיין לתוכנית "היציע הצפוני" ברדיו 'קול רגע' עם נדב מעוז ועופר שלומון.

"הפועל איכסל לא הייתה במשבר, אבל יש תקופות במהלך השנה לקבוצות הכי גדולות שלפעמים משהו קצת נתקע", אמר מראד והוסיף: "ברגעים האלה אנחנו הכי נמדדים, גם כבני אדם וגם כשחקנים. שמח על הניצחון השני הרצוף, אחד בגביע ואחד היום בליגה, וזה סופר חשוב לסיים את הסיבוב בצורה הזאת. מבחינה מקצועית יש פה שחקנים מאוד מאוד מוכשרים, מאמן נהדר, התקפה מאוד מוכשרת. מבחינה חברתית, ההנהלה נותנים פה את כל הפרמטרים להצליח. בניגוד לשנים קודמות שהייתה פייבוריטית אחר כך, השנה הליגה מאוד שוויונית ולדעתי המועדון שייתן את הכי הרבה שקט וסבלנות לשחקנים ולסביבת הקבוצה - הוא זה שבסוף יקצור את הפירות".

על שמועות העזיבה שהיו סביבו אחרי זמן קצר בקבוצה..
"להעביר ביקורת על שחקן אחרי שלושה שבועות זה לא רציני. זה מצחיק אותי. צריך להתאקלם חברתית, צריך להכיר את הדרישות של המאמן. יש לי חוזה באיכסל, ואני שמח שאני בתקופה טובה. ההמשכיות חשובה מאוד. איימן נותן לי לשחק, נותן לי חופש במגרש, מאמין ביכולת שלי. אני אתן את הכל בשבילו על המגרש".

את מי אתה מסמן כזו שתהיה היריבה הצמודה שלכם?
"גם חדרה וגם 'רובי שפירא' הן קבוצות נהדרות, אבל קבוצה שיש לה מרקם מאוד טוב שרץ כבר הרבה זמן כמו חדרה זה חזק ממשהו שמחברים אותו בשנה אחת. המספרים שלהם, התוצאות שלהם, ההישגים שלהם - זה מדבר בעד עצמו".

 


השאר תגובה