27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית כדורגל הפועל 'רובי שפירא' במירוץ אחרי בלמים: אביב מלכה ומאיר גבאי מועמדים
04 ינואר 2017 מאת  זיו אמויאל

הפועל 'רובי שפירא' במירוץ אחרי בלמים: אביב מלכה ומאיר גבאי מועמדים

סיבוב ראשון הגיע לסיומו בליגה א' צפון, והאדומים מחפשים מחליף לאחמד תאמר המוכשר שנפצע במשחק האחרון. בלמה המוכשר של מגדל העמק והבלם המנוסה של עירוני טבריה בתמונה, בצוות המקצועי דווקא לוטשים עיניים לבלם שאולי יגיע מהלאומית. אורן עידו שוחרר מהקבוצה


יגיע להפועל רובי? אביב מלכה (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) יגיע להפועל רובי? אביב מלכה (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

אחרי הפציעה הקשה של בלם הפועל 'רובי שפירא', אחמד תאמר, במשחק האחרון (0:0) מול עירוני טבריה, האדומים מחפשים בנרות בלם איכותי ברמה גבוהה שימשיך בקו שאותו היתווה העונה המאמן, עודד קוטר, הגנה חזקה לפני הכל. תאמר, אגב, לא צפוי לחזור עד תום העונה למגרשים.

המועמדים להגיע לקבוצה הם בלם הפועל מגדל העמק, אביב מלכה, שבעקבות מערכת היחסים העכורה עם המאמן, שלום לוי, לא צפוי להמשיך בקבוצה. לקוטר ומלכה היכרות מוקדמת, שכן המאמן הדריך את הבלם בעבר במספר קבוצות. בנוסף, מתקיימות שיחות לא רשמיות עם בלם עירוני טבריה, מאיר גבאי. בשלב זה, מאמן טבריה, אילן סויסה, מסרב בתוקף למהלך שכן גבאי אחת החוליות החזקות והיציבות בקבוצה הטבריינית מתחילת העונה. גורמים בהפועל 'רובי' מדגישים כי לצד החיפושים אחר בלם מליגה א', הצוות המקצועי לוטש עיניים גם לעבר בלם מהליגה הלאומית שאולי 'ינחת' בימים הקרובים בחלון ההעברות.

בתוך כך, הפועל 'רובי שפירא' הודיעה אתמול על שחרורו של אורן עידו מהקבוצה: "השיחרור נעשה לבקשתו של אורן שלא היה מרוצה ממעמדו בקבוצה והחליט לחפש את האתגר הבא. אנחנו רוצים להודות מכל הלב לאורן עידו על תקופה מופלאה ביחד, שבמהלכה חגגנו ביחד עליית ליגה, מליגה ב׳ ללליגה א׳, וחוינו הרבה רגעים שמחים ומרגשים. לא בכדי אורן היה אהוב על ידי קהל האוהדים של הקבוצה, שידע להעריך שחקן שנותן תמיד הכל על המגרש. אנו מאחלים לעידו המון בהצלחה בהמשך דרכו".

עמותת 'עיר הפועלים' ומועדון הכדורגל הפועל 'רובי שפירא' חיפה מינו בימים האחרונים את אייל זיו, אחד העיתונאים הבכירים בישראל בעשורים האחרונים, לדובר הקבוצה. טל פרלמן, מי ששימש עד כה כדובר, יתפנה לעבודת הניו-מדיה במועדון האדום.
השאר תגובה