27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית כדורגל יניב הראל עזב את סנדלה/גלבוע: "היה להם נוח להתנער מהשכר שמגיע לי"
05 ינואר 2017 מאת  זיו אמויאל

יניב הראל עזב את סנדלה/גלבוע: "היה להם נוח להתנער מהשכר שמגיע לי"

האיש והקריוקי שעמד בשערה של סנדלה/גלבוע והציג יכולת נהדרת בין הקורות, עזב את המועדון ערב פתיחת הסיבוב השני בשל עניינים כספיים: "נאלצתי להיעדר מאימונים בגלל הלימודים, והודעתי על זה להנהלה. כך לא מתנהגת קבוצה שרצה בצמרת". הראל חתם בקרית ים מליגה ב'


יניב הראל (צילום: קאסם עומרי) יניב הראל (צילום: קאסם עומרי)

סנדלה/גלבוע סיימה בימים האחרונים את הסיבוב הראשון בליגה ב' צפון ב' בהצלחה יתרה, כשהיא במקום השלישי, עם שני הפסדים בלבד ועם ספיגה של 11 שערים בלבד מתחילת העונה - ההגנה השלישית הכי טובה בליגה. את הנתון הזה צריך לזקוף לזכות ההגנה של סנדלה/גלבוע ולזכות שוערה, יניב הראלשהודיע היום (חמישי) על עזיבת הקבוצה באופן מפתיע בשל "ויכוחים כספיים". מאז הגיע לקבוצה במחזור השלישי, ספג הראל (האיש והקריוקי) 9 שערים בלבד, מתוכם שלישייה במשחק אחד בהפסד להפועל אום אל פאחם. הראל הציג יציבות, אבל בסופו של דבר שני הצדדים נפרדו - ולא בצורה הכי נעימה.

"התמקמנו יפה במקום השלישי במרחק נגיעה מהמקום השני והראשון", הסביר הראל את ההתפתחויות שהובילו אותו לעזיבה, "בגלל מספר היעדרויות מאימונים שקשורות ללימודים, החליטו בהנהלת סנדלה שהנקודות במשחקים לא מספיק טובות והתחילו להתקטנן על הימים שבהם לא הגעתי לאימונים, באילוץ, בגלל לימודים. פתאום הם אמרו שעל חודש נובמבר לא מגיע לי כמעט כסף. כמובן שלא הסכמתי כי אין לזה אח ורע בכדורגל. אמרתי להם שההחלטה בידיים שלהם, הם כמובן התעקשו והחליטו שעדיף לקצץ בעלויות ולהביא שוער בפחות כסף. אז עזבתי".

הראל המשיך ואמר כי "כמובן שכל הנושא די הפתיע אותי. ככה לא מתנהלת קבוצה שרצה בצמרת וסופגת כמעט הכי מעט בליגה (מקום 3), לא מתבייש להגיד - 80% בזכות השוער שלה. זה היה יכול להיפתר בשיחה והבהרה לגבי ההיעדרות, כשהדגשתי שזה היה רק חודש של לימודים ועכשיו הכל חוזר למסלול רגיל של אימונים. דבר שני, לדעתי היה להנהלה מאוד נוח מבחינת התקציב להתנער ממני ומהמשך השכר שלי שהוא בין הגבוהים בקבוצה. הם העדיפו להסתפק בלשלם פחות לשוער אחר. חבל".

על החתימה המהירה בקרית ים מתחתית ליגה ב' צפון א', אמר השוער: "היו לי שלוש הצעות, בסופו של דבר ההצעה שהכי כיבדה אותי והתאימה לי היא קרית ים. המשימה היא לעזור להם להישאר בליגה ובעזרת השם אני מאמין שנעשה את זה. מאחל לסנדלה בהצלחה בהמשך".

 


2 תגובות

 • קישור לתגובה עדנאן זועבי 06 ינואר 2017 עדנאן זועבי

  לצערי הכתבה חלשה מאד, ומגוף הכתבה מרגישים שהיא לא מבוססת ואולי שיקרית, אם לדבר בכלל על מיקצועיות, למה לא ראיינתם את הנהלת סנדלה ? למה אין תגובה של המאמן או למנהל הקבוצה? חבל שהכתב לא מיקצועי כנראה שהוא לא עבר שום קורס.. בהצלחה

 • קישור לתגובה עמורי עמאד- יו״ר הפועל סנדלה גלבוע 05 ינואר 2017 עמורי עמאד- יו״ר הפועל סנדלה גלבוע

  חבל שרוב הפרטים שנזכרו בכתבה לא מדויקים ואפילו לא נכונים,
  מה שלא הזכיר יניב שבחודש נובמבר הגיע רק ל 5 אימונים ובחודש דיצמבר המספר ירד ל 3
  בנוסף למשחק שהודיע יומיים לפני שהוא טס לחו״ל ויעדר ממנו מה שאלץ אותנו להעביר שוער למשחק
  וכשישב יניב מול ההנהלה טען שהוא לא קשור לזה שנאלצנו להביא שוער לפני המשחק ולא הסכים לקחת על עצמו
  חלק בתקצוב השוער הזה במשך אותו חודש , ובקשר למשכורת נובמבר שדבר עליהא
  הוא לא ציין שהוא קבל משכורת מראש .
  יניב החלק הגדול בהחלטה לסיים את דרכך בקבוצה הייתה עקב צורת הדיבור
  המתעלה שלך מול ההנהלה וחוסר ההסכמה שלך לקחת אחריות על מעשיך שחלק מהם היה ההעדרויות המתמשכות מהאימונים
  דבר שפוגע באיכות האימון.
  גם אם אתה השוער הגדול בעולם בהפועל סנדלה גלבוע לא נוותר על המשמעת
  בקבוצה.
  שיהיה לך בהצלחה

השאר תגובה