27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית כדורגל איימן חאליילה: "תודה ענקית לגברים האלה, השחקנים שלי, על משחק הרואי"
08 ינואר 2017 מאת  זיו אמויאל

איימן חאליילה: "תודה ענקית לגברים האלה, השחקנים שלי, על משחק הרואי"

הפועל איכסל הקטנה והצנועה, זו שעד לפני שנים לא רבות דישדשה בליגות הנמוכות, הצליחה לעשות חיים קשים לאשדוד מליגת העל. חניכיו של חאליילה אמנם הודחו גביע המדינה, אבל הגאווה בלב היא ענקית ביותר. המאמן: "לא נפלנו מהם בשום פרמטר, תודה לאוהדים על תפאורה של ליגת העל"


איימן חאליילה (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) איימן חאליילה (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

הפועל איכל הקטנה, הצנועה, זו שעד לפני שנים לא רבות דישדשה לה אי שם בליגה ב' ללא שאיפות, כסף, תפיסת ניהול ואוהדים - אותה הפועל איכסל הצליחה ביום שישי האחרון לגרור קבוצה לגיטימית וחזקה מליגת העל אל 120 הדקות של ההארכה בגביע המדינה. אחרי 90 דקות עמדה התוצאה על 1:1 (אבי מלכה הישווה) ובתוך ההארכה אשדוד השיגה את שני שערי הניצחון בדרך ל-3:1. איכסל חוזרת להתעסק בדבר החשוב באמת - שאיפות העלייה לליגה הלאומית דרך ליגה א' צפון והמאבקים הקשים, ודרך הסיבוב השני שייפתח לו בעוד קצת פחות משבועיים.

"תודה ענקית לגברים האלה, השחקנים שלי שאני הכי מעריך ואוהב בעולם על משחק הרואי שנתנו מול אשדוד", כך כתב מאמן איכסל, איימן חאליילה, בעמוד הפייסבוק שלו לאחר המשחק. "מי שצפה במשחק ראה את הקבוצה שלנו, הפועל איכסל, לא נופלת בכלל מקבוצה בליגת העל בכל הפרמטרים, בכושר הגופני, בכושר המשחק ובהנעת הכדור - כי ברוב המשחק הקבוצה שלנו החזיקה יותר בכדור ללא רגשי נחיתות מהיריבה. שאפו ענק לאוהדים הנפלאים שלנו על תצוגה ותפאורה שמכבדת כל קבוצה בליגת העל".

חאליילה הוסיף עוד: "תודה ענקית לכל התומכים שהציפו אותי בהודעות ומחמאות, ופירגנו לי באופן אישי ולקבוצה באופן כללי והגיעו למגרש כדי לחלוק איתנו את האווירה המחשמלת במשחק. זה לא סיכום עונה, כי העונה עדיין ארוכה מאוד, אבל זה היה סיכום משחק גביע שתם ונגמר ואנחנו עם הפנים לכיוון הליגה בעוד שבועיים בעזרת השם. ועוד תודה לכל חברי ההנהלה ללא יוצא מן הכלל, על אירוח מעולה שנתנו לקבוצה מאשדוד, ולשופטים ולאנשים המכובדים שהגיעו לצפות בנו. באמת כל הכבוד".

 


השאר תגובה