27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית כדורגל דובר הפועל חדרה לשעבר: "המועדון מפחד מביקורת, מתנהלים כמו חונטה"
15 ינואר 2017 מאת  זיו אמויאל

דובר הפועל חדרה לשעבר: "המועדון מפחד מביקורת, מתנהלים כמו חונטה"

אבי שקדי העלה פוסט בעמוד של 'הפועל חדרה-אולגה' ותקף את הנהלת הקבוצה ובראשה אורן גולן, על ההתנהלות מול התקשורת: "לא ייתכן שיו"ר המועדון לא יהיה מודע להלך הרוח שמסביב ולתגובות האוהדים". על הפועל 'רובי שפירא': "קבוצה שהקשר עם אוהדיה חשוב לה"  


אבי שקדי (צילום: עמוד הפייסבוק) אבי שקדי (צילום: עמוד הפייסבוק)

אבי שקדי, ששימש בעבר כדובר הפועל חדרה מליגה א' צפון, לא אוהב את התנהלות המועדון שלו בכל הקשור למערכת היחסים עם התקשורת. בפוסט נזעם שפירסם בערב שישי בעמוד הפייסבוק 'הפועל חדרה-אולגה', תקף שקדי את הנהלת הקבוצה: "הנשיא הנבחר של ארה"ב, דונאלד טראמפ מצייץ בלי סוף בטוויטר, ראש ממשלת ישראל מעדכן ללא הפסקה את דף הפייסבוק שלו, ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן, מספר בפייסבוק מדי שבוע בשבוע סיפורים על כל מה שהוא עשה במשך השבוע. ככה זה בימינו. מרכז הפעילות העולמי עבר אל הרשתות החברתיות בהן מתנהלים החיים, שם אנשים חיים ונושמים ומתעדכנים. אם לא נלמד כמועדון להשתמש בכלי הזה ולהבין עד כמה הוא חשוב והכרחי להצלחת הקבוצה - לא יועילו לנו הגיבוש, השירה המשותפת לפני המשחקים והחיבור הטוב של השחקנים עם ההנהלה".

שקדי העלה בפוסט תמונה של דור הלוי, הבלם החדש של הפועל 'רובי שפירא', שפורסמה בעמוד הפייסבוק הרשמי של קבוצת האוהדים האדומה: "ככה מתנהלת קבוצה שחוג אוהדיה חשוב לה וטיפוח ושמירה על הקשר עם אוהדיה המסורים חשובים לה עד מאוד והיא מבינה מה שכל אחד היום מבין. אצלנו לא ייתכן שיו"ר המועדון כלל לא יהיה מחובר לעמוד הפייסבוק של הקבוצה, ולא יראה בכך גם צורך ראשון במעלה, ולא יהיה מודע להלך הרוחות בו ולתגובות האוהדים לפני ואחרי משחקים. לא ייתכן שמועדון יתנהל כמו חונטה סגורה ונעולה עם פחד מכל דבר הכי קטן שמתפרש כביקורת או שהוא הביקורת בעצמה. לא ייתכן שמועדון ששואף להעפיל לליגה השנייה לא ידווח באופן רציף ושוטף על כל מה שקורה במועדון על בסיס יומי או לפחות שבועי".

שקדי סיכם ואמר: "אני קורא לראש המועדון לקחת את הדברים לתשומת ליבם ולמנות עוד אתמול איש תקשורת/דובר שיהיה אחראי על דיווח שוטף של הנעשה בקבוצה ולשתף אותו ממש כמו חבר במטבחון הפוליטי. מקווה שפוסט זה לא יפול על אוזניים ערלות ושמישהו במועדון ירים את הכפפה".


השאר תגובה