27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית כדורגל שוברי שוויון לעלייה? דניאל ברק וגל אלקנתי סיכמו בהפועל 'רובי שפירא' חיפה
16 ינואר 2017 מאת  זיו אמויאל

שוברי שוויון לעלייה? דניאל ברק וגל אלקנתי סיכמו בהפועל 'רובי שפירא' חיפה

48 שעות לפני תום חלון ההעברות בליגות הנמוכות, קבוצת האוהדים סיפקה שתי החתמות אדירות: הקשר שלא היה שבע רצון מדקות המשחק שקיבל בעירוני נשר, שוחרר לבקשתו וחתם אצל האדומים. גם קשר/חלוץ הפועל בית שאן חתם. גורם: "שני שחקנים שישדרגו אותנו משמעותית"


דניאל ברק (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) דניאל ברק (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

זה לקח קצת זמן, אבל אם להסתכל על חלון ההעברות והפגרה של הפועל 'רובי שפירא' חיפה - אפשר להיות מסופקים, מחויכים ואופטימיים. אחרי החתמתם של השוער, רז רחמים, והבלם, דור הלוי, האדומים סיפקו הערב (שני) שתי החתמות יוצאות מן הכלל שעשויות להשפיע באופן ניכר על מאבק העלייה לליגה הלאומית מליגה א'.

דניאל ברק, קשרה של עירוני נשר, שמיעט לקבל הזדמנויות אצל אלדד שביט (פתח רק בשני משחקים ובשאר שותף כמחליף במחצית השנייה), ביקש שחרור ונענה בחיוב. בנוסף, גם גל אלקנתי שהגיע בקיץ להפועל בית שאן בקול תרועה רמה, שקל את צעדיו בשבועות האחרונים ובסופו של דבר החליט להגיע לקבוצה של עודד קוטר.

גורם בהפועל 'רובי שפירא' אמר ל'בסט-בול': "מדובר בשני שחקנים נהדרים שמכירים את ליגה א' צפון והמטרה של ההחתמה שלהם היא לשדרג אותנו משמעותית במאבקים בצמרת". האם השניים יהיו שוברי השוויון של הפועל 'רובי' בדרך לעלייה ללאומית?
השאר תגובה