27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית כדורגל חנא פרהוד לשופט: "אתה פשוט בושה", שגב יונה: "שופט של ליגת ילדים"
23 ינואר 2017 מאת  זיו אמויאל

חנא פרהוד לשופט: "אתה פשוט בושה", שגב יונה: "שופט של ליגת ילדים"

מאירועי בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל. הפועל נצרת עילית מהלאומית ספגה קנס כספי כבד של 6,000 ש"ח אחרי שהשופט רשם בדו"ח כי "משטח הדשא אינו ראוי לליגה מקצוענית", מאמן בועיינה ספג קנס קל והבלם המצוין של סנדלה/גלבוע ספג הרחקה מ-3 משחקים


שגב יונה (מימין) עם רן גוזלן (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) שגב יונה (מימין) עם רן גוזלן (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

בית הדין המשמעתי התכנס אמש (רביעי) לדון באירועי השבוע שחלף, ונציגות האיזור עלו על הדוכן.

במשחק בין הפועל נצרת עילית להפועל בני לוד, רשם השופט בדו"ח: "משטח המגרש, בחלק גדול ממנו בלי דשא ובמקרה שלנו היה בוצי ובמצב שמסכן את בריאות השחקנים ולא ראוי לליגה מקצוענית". נצרת עילית ספגה קנס כבד של 6,000 ש"ח. יתוקנו הליקויים? הפועל עכו ספגה קנס כבד באופן יחסי של 3,000 ש"ח על כך שהמשחק שלה מול מכבי נתניה נדחה בכשתי דקות, וזאת לאחר שבאחת הרשתות התגלה חור גדול והיה צורך לתקנו במהירות.

עוד בלאומית: מאמן הפועל פ"ת, ירון הוכנבוים, ספג קנס של 1,000 ש"ח אחרי שבמחצית המשחק של קבוצתו בחוץ מול קטמון, רץ בריצת אמוק אל עבר מרכז המגרש ובהפגנתיות דרש הסברים על הפנדל שלא נשרק לזכות קבוצתו. "החלטות כאלה הורסות משחקים ומכריעות אותם", אמר לשופט. "ההתנהגות של הוכנבוים והמחאות הבלתי פוסקות גרמו להתחממות מיותרת באווירה הכללית, ולכן הרחקתי אותו", כתב השופט בדו"ח.

ליגה ב': מאמן הפועל בועיינה, חנא פרהוד, ספג קנס של 500 ש"ח בעקבות התנהגותו במשחק הקבוצה מול מ.ס ג'וליס. "אתה בושה, אתה בושה שופט", צעק לשופט המשחק. "חשוב לציין שהזהרתי את פרהוד מתחילת המשחק לבל יעיר לי ולצוות השיפוט, אך הוא עשה זאת מספר פעמים ללא הרף עד שחצה את הגבול והורחק. הבלם המצטיין של סנדלה/גלבוע, שגב יונה, הורחק לשלושה משחקים מהמגרשים, זאת לאחר שב-0:0 מול אחי איכסל במשחק האחרון אמר לשופט: "שופט, אתה בושה. אתה צריך להיות שופט בליגות ילדים". יונה גם ספג עונש הרחקה דומה על תנאי.

 


השאר תגובה