27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית כרמיאל צפת
כרמיאל צפת

כרמיאל צפת (114)


בעיריית כרמיאל החליטו לא לשתוק יותר על ההתקפות וההאשמות מצד יו"ר כרמיאל/צפת לשעבר, ציון טויטו. רינה גרינברג ל"היציע הצפוני" ברדיו 'קול רגע': "הוא טען שאנחנו לא נותנים למג'דל כרום לארח במגרש שלנו מסיבות גזעניות, וזו פשוט חוצפה! שבע שנים לא ראיתי שחקן כרמיאלי-מקומי רץ על הדשא שם" 

קרא עוד...

פרשייה מטורפת בליגות הנמוכות: אחרי פירוק הקבוצה המאוחדת, כרמיאל/צפת (ליגה א'), איחוד מג'דל כרום (ליגה ב') וטובא-זנגרייה (ליגה ג') חתמו על חוזה בנוכחות עו"ד, במסגרתו מג'דל תעלה לליגה א' ותשחק בשם כרמיאל/צפת. טובא תעלה לליגה ב'. בהתאחדות אמרו: "מהלך שמנוגד לתקנון"

קרא עוד...

פירוק כרמיאל/צפת עדיין בכותרות, והפעם, התבטאות יוצאת דופן שמייחס יו"ר הקבוצה המיתולוגי לראש העיר בראיון לרדיו 'קול רגע': "אני מנסה להיפגש עם עדי אלדר כבר שנה וחצי, הוא מסרב בתוקף. הם גם לא רוצים להתאחד עם כפר ערבי". עדי אלדר בתגובה: "איני מתערב בנושא" 

קרא עוד...

כרמיאל/צפת הגישה בקשת פירוק רשמית, ושחקני הקבוצה שנשארו תקועים מנסים לנווט את עצמם ולמצוא קבוצה חדשה. הקשר/חלוץ קיבל הצעות מקבוצות רבות במחוז הצפוני והחליט בסופו של דבר להגיע לקבוצה מהקריות: "עצוב שהגענו למצב שאין כסף לשרוד, אתן את המקסימום לצור שלום"

קרא עוד...

אחד הימים העצובים בתולדות מ.ס כרמיאל/צפת מתרחש הערב (שני) לנגד עינינו. מאמן הקבוצה, קיצי דונט, בהוראת היו"ר, ציון טויטו, הודיע שהאימון מבוטל ולשחקנים נשלחה הודעה: "כל אחד יכול למצוא לו קבוצה אחרת". כזכור, כבר בתחילת העונה הודיעה עיריית כרמיאל על הקיצוץ המשמעותי

קרא עוד...

במהלך המשחק שבו גברו צעירי כפר כנא 2:1 בחוץ על כרמיאל/צפת, נאלץ השופט, יוני קלז, להרחיק את השניים שבכותרת אחרי שאלו החלו להחליף גידופים ביניהם. טויטו אמר לעבאס: "לך תזדיין", המאמן השיב: "לך תזדיין אתה". היו"ר נקנס והורחק למשחק אחד, עבאס נקנס והורחק על תנאי

קרא עוד...

אחרי קריירה ארוכה, הקפטן הוותיק סיפק את הראיון האחרון כשחקן כרמיאל/צפת: "עדיין לא מפנים שאני בשלב הסיכומים". על המועדון המאוחד: "היה לנו חשוב לא לתת ליריב לפתח את המשחק הרגיל שלו, כרמיאל זו הקבוצה ששחקנים הכי רוצים לבוא אליה בליגה א'". והחלום? "להצליח כמה שיותר"

קרא עוד...

במשחק מוקדם (רביעי) ולפרוטוקול בלבד שיפתח את מחזור הנעילה של עונת 2015/16 בליגה א' צפון, תתארח הקבוצה מהתענכים בכרמיאל. קפטן המארחים יציין באופן רשמי פרישה ממשחק פעיל אחרי 9 שנים במדים הכחולים ולמעלה מ-200 הופעות: "קשה לי לחשוב שזה המשחק האחרון שלי"

קרא עוד...

אחרי התבוסה לנשר, נשלמו ההכנות בכרמיאל/צפת למשחק הביתי מחר (שישי, 15:30) מול החבורה של גל שלמה שאיבדה גובה בחודש האחרון. המאמן, אילן סויסה: "הפכנו את המגרש הביתי למבצר". ומה יהיה עם ההגנה שספגה עשרה שערים בשלושת המשחקים האחרונים? "הגנה עושים כולם ביחד"

קרא עוד...

עכשיו זה רשמי: אחרי תשע שנים במדי כרמיאל/צפת ובגיל 41, הקפטן הוותיק של הקבוצה המאוחדת מהגליל המערבי החליט לתלות את הנעליים באופן מיידי, להתרכז באימון במחזורים הקרובים וצפוי להוביל את הקבוצה גם בעונה הבאה: "זה רגע מרגש בשבילי". כבש במדי הכחולים 33 שערים 

קרא עוד...


שלושה הפסדים, שני ניצחונות ותוצאת תיקו: זה הנתון הלא מאוזן של מאמן כרמיאל/צפת מאז מונה לתפקידו. למרות זאת, הקבוצה ממוקמת 9 נקודות מירידה כאשר יש עוד 18 נקודות בקופה. סויסה: "יש לנו סגל קצר ושחקנים שצריך לעבוד איתם כל הזמן". בשישי: בחוץ מול הפ' הרצליה 

קרא עוד...


עוזר מאמן כרמיאל/צפת אחרי ה-1:3 המצוין ביום שישי על מגדל העמק: "יש לנו קבוצה טובה למרות שהסגל קצר, רצינו מאוד את הנקודות ואני שמח שהשגנו אותן". על העבודה עם המאמן החדש: "אני יותר מבוגר מאילן ולכן מותר לי לציין שיש לו ראש טוב ומחשבה נכונה". הכסף מהעירייה עוד לא הגיע

קרא עוד...


אחרי הפסד החוץ בשישי לחדרה (2:3), הקבוצה של אילן סויסה תארח (שישי, 13:00) את מגדל העמק למשחק סופר חשוב. היו"ר: "כולי תקווה שהכסף יועבר אלינו כבר בימים הקרובים". עדי אלישע לקראת המפגש הקרוב: "בליגה א' של השנה, אין משחקים קלים"

קרא עוד...


עמוד 1 מתוך 7