27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית קרית אתא
קרית אתא

קרית אתא (22)


אחרי ה-3:0 וההדחה מגביע המדינה ע"י הפועל ר"ג, חדר ההלבשה של קרית אתא היה נראה כמו מלחמה: קללות, אלימות פיזית ונעל שנזרקה לעבר אחד השחקנים. הקפטן, יוחאי כהן, לא אהב את העובדה שלא שולב במשחק ועלה לשבת ביציע. המאמן, הבלם והחלוץ ישוחררו לבקשתם

קרא עוד...

חלוץ עירוני קרית אתא שכבש שלושער ב-0:4 של קבוצתו על צור שלום ביום שישי האחרון, התראיין לאחר המשחק ל"היציע הצפוני": "לא פתחנו טוב את העונה בכלל, אבל בתקופה האחרונה אנחנו נראים טוב וגם סובלים מחוסר מזל". והאם חזרה להפועל עפולה נלקחת בחשבון? "טוב לי בקרית אתא"

קרא עוד...

הקבוצה של קובי דנינו עלתה על מסלול התאוששות ואחרי ה-0:2 הביתי (אביאל גבאי ומתן נחמני) על החבורה של פאיד חסון, אתא כבר עם שני ניצחונות ותיקו בשלושת המחזורים האחרונים ומתכננת חיזוק משמעותי בקרוב. על השמועות לגבי הקשר המוכשר: "מספיק עם זה, הוא אצלנו וזהו"

קרא עוד...

המאמן התפטר מעירוני קרית אתא אחרי שאימן שם חמישה מחזורים בסה"כ והתראיין ל"היציע הצפוני": "לא אדבר על קודמיי, אבל אם הקבוצה לא תתחזק בחמישה-שישה שחקנים באופן מיידי, המצב יהיה הרבה יותר קשה. לקחתי אחריות, לא נאחז בקרנות המזבח". ומה הטיפ שלו למאמן הבא?

קרא עוד...

בן שוחט, שניהל את המשחק בין קרית אתא להפועל 'רובי' (1:1), כתב דו"ח שמתאר לכאורה התנהגות לא ראויה של אבנר דהן ש"הסתובב בחופשיות בכל המגרש, למרות שהתבקש להישאר במקומו". תוך כדי התרחש דין ודברים בינו לאוהדים האדומים: "נזרקו מספר חפצים שחלפו בסמוך לקוון"
תקרית; 1. איש המשק של קבוצת קרית אתא אבנר דהן ת.ז 67325241 הורחק בדקה ה 35 לאחר שהתסתובב בחופשיות בכל המגרש ,וזאת לאחר שהתבקש מספר פעמים להשאר במקומו בספסל. באירוע זה התנהל דין ודברים בין אבנר לבין אוהדי רובי שפירא דבר שהלהיט את האוירה במגרש וביקשתי ממנו לעזוב את המגרש וכן מצוות האבטחה להוציא אותו מן המגרש . רק במחצית המשחק ניגשתי שוב לאבנר וביקשתי ממנו שלא יכנס כלל לתחומי המגרש . 2. באותו אירוע של דין ודברים בין אבנר דהן לבין קהל אוהדי מ.ס רובי שפירא נזרקו מספר חפצים לעבר תחומי המגרש כאשר ביניהם מצית וכוס קפה שחלפו בסמוך לעוזר אלעד צולר אך לא פגעו בו . במחצית המשחק הודעתי למנהל קבוצת מ.ס רובי שפירא על האירוע על מנת שדבר זה לא ישוב.
 

קרא עוד...

התחלנו? החלוץ הבכיר קילל את מאור סיסו במהלך ה-1:1 עם הפועל 'רובי שפירא' חיפה ("יא אפס, אתה לא מוסר לי בכוונה?") ובהנהלת המועדון לא מוכנים להבליג על התנהגותו. סיסו ענה לחסן: "אני מכבד אותך, ובגלל זה אני לא אענה לך". גורם: "יש הרבה עבודה בקבוצה, נעשה שינויים"

קרא עוד...

השוער המוכשר של קרית אתא הצטיין ב-1:1 הביתי מול הפועל 'רובי שפירא' ולאחר מכן התראיין לרדיו "קול רגע": "הגוף לא אותו דבר, אבל הגיל והניסיון מחפים. אנחנו צנועים, אבל מכוונים גבוה". על שאיפות העלייה: "אנחנו מרגישים שאבי סבג הוא האיש הנכון להביא אותנו למשימה הזאת"

קרא עוד...


אחרי ה-1:1 מול הפועל איכסל, בלאגן בעירוני קרית אתא. בדקה ה-55 ביצע המאמן חילוף כשהוציא את השחקן הבכיר, הבלם הוותיק סיפק את הציטוט שבכותרת. ההנהלה עשויה להודיע בימים הקרובים: תומר אסולין סיים את דרכו במועדון. אור שלזינגר נפצע וייעדר כשלושה שבועות, יחמיץ את הדרבי בשני 

קרא עוד...


הקשר המוכשר החל את הקיץ בעירוני טבריה וביקש להשתחרר משם, בהמשך עבר להפועל בית שאן שם פוצץ המו"מ איתו. בימים אלה, הוא מתאמן בקבוצה מהקריות ועשוי לחזק אותה באופן משמעותי. הסגל המרשים שבנה תומר אסולין יקבל עוד 'דחיפה' בדרך לעלייה לליגה הלאומית? 

קרא עוד...


הצהרת כוונות ברורה למאבקי הצמרת של ליגה א' צפון: החלוץ המנוסה בן ה-32 שעלה ליגה בעונה שעברה עם הפועל אשקלון (9 שערים בכל המסגרות), עשוי להגיע לקבוצת החלומות שבנה תומר אסולין בקרית אתא. בשישי הבא (18.9): משחק בית בגביע המדינה מול הפועל איכסל

קרא עוד...


עמוד 1 מתוך 2