27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית הפועל נצרת עילית
הפועל נצרת עילית

הפועל נצרת עילית (325)


המנהל המקצועי של נצרת עילית בראיון מיוחד ל'היציע הצפוני'. על ההתכתבות עם מנכ"ל איגוד השופטים: "צד אחד קיבל עונש, הצד השני יצא חופשי. בשורה התחתונה לא יהיה שיפור ולא כלום, עצוב", על עידן בראון: "האמוציות גברו על השכל", ועל מצב הקבוצה: "צריך להתרכז במה שיש ולא במה שאין"

קרא עוד...

אחרי ההתפטרות של עידן בראון מהקבוצה ואחרי הניצחון של רמה"ש על הפועל ר"ג (0:1), האדומים של גיל ברעם ירדו אל מתחת לקו האדום בגלל הפרש שערים. עוזר המאמן יקבל את המושכות עד למינוי מאמן חדש, בקבוצה הבהירו: "חייבים להרגיע את המערכת". המנהל המקצועי נשאר

קרא עוד...

פוטר או התפטר, זה באמת לא משנה. מה שחשוב הוא שהמאמן הצעיר חתם בנצרת עילית בגלל שהבטיח לעובד גרינפלד ז"ל שיסגור מעגל כמאמן הקבוצה. מי עמד מאחורי ההחלטה להוציא את הדם ה"רע" מחדר ההלבשה והאם הובטח לבראון שיהיה חיזוק בינואר? טור דעה

קרא עוד...

סיפור בלתי ייאמן: נצרת עילית ביקשה לפסול את השופט, קובי לחם, וסורבה ע"י יריב טפר. בעקבות כך, קיבל האחרון הודעות קוליות ממנג'ר נצרת עילית: "בן אדם נאלח, אתה כלום ושום דבר. המערבבן הלאומי. יא אפס, אני מצפצף עליך. אתה יכול לקפוץ לי". ואיך טפר יצא נקי מכל הסיפור הזה? 

קרא עוד...

אירוע חמור מתגלגל לו במסדרונות בית הדין המשמעתי בשבועיים האחרונים: המנהל המקצועי של נצרת עילית ומנכ"ל איגוד השופטים ניהלו שיחת טלפון קשה בעקבות שיבוצו של השופט, קובי לחם, למשחק שבו הפסידה נצרת עילית לנשר. איזה עונש יספוג הדרי על ביזוי מוסדות ההתאחדות? 

קרא עוד...

מחזור אדיר בלאומית: העפולאים כבר היו בפיגור של 3:0 מול הירושלמים (ניצחון בכורה לבני בן זקן). חניכיו של עידן בראון לא הצליחו לחזור מהרצליה עם ניצחון, למרות שהמקומיים נותרו ב-10 שחקנים כבר מהדקה ה-30. נתניה ניצחה את הפועל פ"ת ועלתה למקום השני, 2:1 לעכו ברמה"ש

קרא עוד...

עידן בראון עושה שרירים: אחרי שהיה מחוץ לסגל למשחק הגביע באמצע השבוע מול אותה נשר (בגין צהובים), הקשר שהוחלף במשחק הליגה בין הקבוצות והתעלם מהמאמן, לא יהיה הקפטן עד להודעה חדשה ובנוסף יודח מההרכב הראשון במשחק ביום שני הקרוב (19:00, הרצליה)

קרא עוד...


תצוגת נפל של נצרת עילית (הפסד 1:3 בנשר) הביאה את מנכ"ל המועדון לראיון חריף ב'קול רגע': "נראינו זוועה, נרפים. לא מחויבים. לא מתכוון לעצום עיניים". על המנהל המקצועי והמאמן: "הם כאן לטוב ולרע". וגם, מסר תקיף לשחקנים: "אף אחד לא נמצא פה בהתנדבות, שלא יעשו לי טובה"

קרא עוד...


האדומים השיגו ניצחון סופר יקר באצטדיון הביתי על הפועל ירושלים (0:1) משער מצוין של מוטי מלכה, המאמן התייחס ברדיו 'קול רגע' לחימצון השיער של שחקניו: "גם אני הופתעתי". על המשחק: "השתוללנו, היינו חיוביים ומחויבים". על שחרור הבכירים: "צריך DNA חדש במועדון"

קרא עוד...


העיתונאי, חגי פלק, בטור דעה על המכה שכל העיתונאים מכירים ואף אחד לא פותח את הפה: על יציע עיתונאים שמוקדש יותר למכובדים ולעסקנים מאשר לאנשי התקשורת, על החנייה שב"מזל" תמצאו, על אצטדיון שאיבד מזמן מערכו ויוקרתו ועל עמדת השידור המבזה. כל מילה.. מיותרת 

קרא עוד...


עמוד 1 מתוך 24