27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית הפועל נצרת עילית גיל ברעם: "הדרי ובראון אחראיים למצב, אשמע מהם את ההסברים"
18 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

גיל ברעם: "הדרי ובראון אחראיים למצב, אשמע מהם את ההסברים"

תצוגת נפל של נצרת עילית (הפסד 1:3 בנשר) הביאה את מנכ"ל המועדון לראיון חריף ב'קול רגע': "נראינו זוועה, נרפים. לא מחויבים. לא מתכוון לעצום עיניים". על המנהל המקצועי והמאמן: "הם כאן לטוב ולרע". וגם, מסר תקיף לשחקנים: "אף אחד לא נמצא פה בהתנדבות, שלא יעשו לי טובה"


אכזבה גדולה. גיל ברעם (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) אכזבה גדולה. גיל ברעם (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

הפועל נצרת עילית ספגה בשישי האחרון את אחד ההפסדים הקשים של העונה, 1:3 בחוץ לעירוני נשר. לא, לא התוצאה היא הקשה לעיכול, אלא הצורה שבה נראו האדומים במשחק הזה - תצוגה רעה שלא נסתרה מעיניו של המנכ"ל שלה, גיל ברעם, שהתראיין בסיום המשחק ל"היציע הצפוני" ברדיו 'קול רגע' עם נדב מעוז ועופר שלומון.

"אני אחלק את המשחק הזה לשניים. במחצית הראשונה נרעינו זוועה, ממש גרוע, גם מבחינת המחויבות וגם משחק ההגנה שלנו", סיכם ברעם, "המאמן אילתר את ברקמן כמגן ימני, זה לא עבד. במחצית השנייה הוא שינה מערך לשלושה בלמים ונראינו כבר יותר טוב ואני חושב שיותר טובים מנשר בחצי השני. יש לנו הרבה בעיות, לא נטאטא מתחת לשטיח. אנחנו רכים מאחורה, מקבלים גולים קלים מדי. קשה לנו להבקיע, למרות שמבחינת 'שמות' יש לנו התקפה מהבולטות בליגה הלאומית. עוד אילוצים הם שליעד אלמליח, שחקן המרכז שלנו בקישור, צריך לשחק בלם. ב-18 לינואר יגיע לפה פדרו שחתם אצלנו, אז השינויים ייעשו".

על החילופים של בראון שכללו את הוצאתם של ירדן כהן, מוטי מלכה וניקולס פלצ'וק, אמר המנכ"ל: "גם אני באופן אישי בתור אוהד לא התלהבתי מהחילופים. אנחנו נשב עם הצוות ונשמע את כל ההסברים. הדבר שהכי מטריד אותי הוא שהפועל נצרת עילית לא ראויה להיות במאבקי תחתית. השנה, להבדיל ממה שכולם אומרים, עשינו שינויים ענקיים. משה בן לולו, צ'קול, פלצ'וק, רוקאס יוצא מן הכלל. היה פה שינוי בשביל ללכת למעלה. קשה לנו לחבר שני ניצחונות בליגה הזאת. יש במועדון הזה בעיה מנטלית מאוד קשה, חלק מזה גם בגלל שאנחנו מנצחים משחקים 0:1 במקום לפרק. מצד שני, אי אפשר לבוא היום לנשר ולהיות כ"כ נרפה, וכ"כ לא מחויב. צריך לפתור את הבעיה הזו מהשורש. אני לא מתכוון לעצום עיניים מול הדברים האלה שקורים פה. אגב, עם או בלי קשר, יש ליגה מטורפת. כמו כל שנה. פשוט ליגה משוגעת. בכל מקרה, אנחנו נבקש את ההסברים ממי שצריך - ואני יכול רק להתנצל בפני האוהדים שעושים איתנו את הדרך לכל משחק. מתנצל על תצוגה מאוד מאוד חלשה במחצית הראשונה. בחודש הראשון לקחתי רוורס מחדר ההלבשה, אנחנו ראויים לקבוצה בפלייאוף העליון".

התייחסות ראשונה לשחרורם של הבכירים, מאיר כהן, אלירן חודדה, יהודה ז'נו: "הם שחקנים עם הרבה הרבה זכויות בכדורגל הישראלי בכלל ובנצרת עילית בפרט. לא הייתה לי בעיה לשחרר אותם, כי הרגשתי שנגמר פה איזה עידן. אני מסכים שצריך לעשות איזה שינוי במועדון כדי לצאת מהתחתית ולהריח פסגות חדשות ואחרות, ובגלל זה אני לא מוכן להתפשר על המקום שאנחנו נמצאים. הליגה עוד לא בורחת לנו, אנחנו בתמונה".

ברעם שלח מסר תקיף לאנשי הקבוצה, צוות מקצועי ושחקנים: "יש לנו מאמן צעיר ומוכשר על הקווים, אבל יש מנהל מקצועי שהוא שמעון הדרי שהוא אחראי פה על העסק, לטוב ולרע, וממנו אני אבקש הסברים. גם ממנו וגם מעידן. לגבי מנהיגות, ליעד אלמליח הוא חד משמעית מי שנכנס לנעליים של חודדה. באופן אישי אני מצפה גם מירדן כהן, מוטי מלכה, ג'ניה ברקמן, משה בן לולו, פלצ'וק.. לקחת מנהיגות. הם לא ילדים, שאף אחד לא יספר לי סיפורים. יש פה קצת שחקנים צעירים שמקבלים הזדמנויות, זה חלק מתוכנית העונה שלנו. אבל אנחנו לא מחפשים תירוצים. אנחנו לא קבוצה צעירה ואנחנו לא חסרי ניסיון. לא חסר פה כישרון, חסר פה הגרוש לליגה. אף אחד פה לא בהתנדבות, ואף אחד לא עושה לנו טובה".

 


השאר תגובה