27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית הפועל נצרת עילית חם בנצרת עילית: אחרי תקרית לחיצת היד, נשלל סרט הקפטן מירדן כהן
23 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

חם בנצרת עילית: אחרי תקרית לחיצת היד, נשלל סרט הקפטן מירדן כהן

עידן בראון עושה שרירים: אחרי שהיה מחוץ לסגל למשחק הגביע באמצע השבוע מול אותה נשר (בגין צהובים), הקשר שהוחלף במשחק הליגה בין הקבוצות והתעלם מהמאמן, לא יהיה הקפטן עד להודעה חדשה ובנוסף יודח מההרכב הראשון במשחק ביום שני הקרוב (19:00, הרצליה)


ירדן כהן (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) ירדן כהן (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

בין משחק ליגה לגביע, ולקראת עוד משחק ליגה בשני הקרוב - בהפועל נצרת עילית טיפלו בשבוע האחרון בתקרית ההתעלמות שאירעה במשחק בשישי האחרון שבו נוצחה הקבוצה בחוץ ע"י עירוני נשר, 1:3. כזכור, במהלך המחצית השנייה הוחלף הקשר והקפטן (נכון לאותו משחק), ירדן כהן, ע"י ניב סרדל. כהן יצא לחילוף אך לא לחץ את ידו של המאמן, עידן בראון, וגם התעלם ממנו לחלוטין ללא יצירת קשר עין.

במשחק הגביע שנערך שלשום (שלישי) ב'גרין', שבו שוב פגשה נצרת עילית את נשר (והפעם ניצחה 0:1) כהן היה מחוץ לסגל בגין ספיגת כרטיסים צהובים. לקראת המשחק ביום שני, בראון החליט לעשות שרירים, מה שהביא אותו להחלטה לשלול מכהן את סרט הקפטן, עד להודעה חדשה. בנוסף, במשחק הליגה הקרוב מול מכבי הרצליה (שני, 19:00, הרצליה), כהן צפוי להיות מודח מה-11 הפותחים ולשבת על הספסל.

המקום של הפועל נצרת עילית בטבלת הלאומית לא משאיר הרבה מקום לאופטימיות. ערב המחזור ה-16 ובעצם פתיחת הסיבוב השני ביום שני הקרוב, הקבוצה של בראון נמצאת במקום ה-14 עם 14 נקודות, כשמעליה רמה"ש עם אותו מספר נקודות וכשמתחתיה הפועל ירושלים עם אותו מספר נקודות. מכבי שעריים אחרונה עם 12 נקודות. בסיבוב הראשון, אגב, נפרדו נצרת עילית והרצליה ב-1:1. למרות המצב הלא פשוט, בנצרת עילית מבקשים להרגיע את העניינים: "לאן אתם עפים, תגידו? אתם לא רואים שהפער בין המקום הלפני אחרון (14 נקודות) לבין המקום השביעי הוא רק 4 נקודות??".  

 


השאר תגובה