27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית הפועל נצרת עילית יריב טפר ושמעון הדרי 'טינפו' אחד על השני, האחרון הורחק עד לבירור בעניינו
29 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

יריב טפר ושמעון הדרי 'טינפו' אחד על השני, האחרון הורחק עד לבירור בעניינו

אירוע חמור מתגלגל לו במסדרונות בית הדין המשמעתי בשבועיים האחרונים: המנהל המקצועי של נצרת עילית ומנכ"ל איגוד השופטים ניהלו שיחת טלפון קשה בעקבות שיבוצו של השופט, קובי לחם, למשחק שבו הפסידה נצרת עילית לנשר. איזה עונש יספוג הדרי על ביזוי מוסדות ההתאחדות? 


שמעון הדרי (צילום: אבי רביבו) שמעון הדרי (צילום: אבי רביבו)

תקשיבו לסיפור הבא. ביום שישי, 16.12 ספגה הפועל נצרת עילית הפסד חוץ 1:3 לעירוני נשר. אתם זוכרים. את המשחק שפט קובי לחם הצעיר, גם את זה אתם זוכרים - וגם אם לא, אנחנו כאן כדי לספר לכם. אחרי המשחק הזה, כזכור, נשמעו טענות קשות מאוד על השיפוט של לחם ויותר מכך, על ההחלטה לשבצו למשחקי נצרת עילית. במועדון האדום הבהירו: "זו לא פעם ראשונה שהוא דופק אותנו, וביקשנו מההתאחדות ומאיגוד השופטים לא לשבץ את השופט הזה למשחקי נצרת עילית, רק מהסיבה שאין לנו מושג מה הוא רוצה מאיתנו כל פעם".

ואנחנו חשבנו שבזאת תמה הסאגה, נכון לעכשיו, בין נצרת עילית לאיגוד השופטים. אבל זה היה רק קצה הקרחון. באותו היום התקיימה שיחת טלפון קשה בין שמעון הדרי, המנהל המקצועי של נצרת עילית, ליריב טפר, מנכ"ל איגוד השופטים, שיחה שבנצרת עילית מגדירים את התוכן שלה כ"שיחה שהיו בה לכלוכים גדולים". ל'בסט-בול' נודע כי השניים 'טינפו' אחד על השני, בדיוק ברגעים שהדרי מבקש לדעת למה שוב ממשיכים "לדפוק" את נצרת עילית עם השופטים ששולחים למשחקים שלהם.

אמש (רביעי) היה אמור שמעון הדרי לעמוד לדין משמעתי בהתאחדות לכדורגל בגין התנהגות בלתי הולמת וביזוי מוסדות ההתאחדות וממלאי התפקידים (לא פחות!), אבל כך כותב הדיין בהחלטת הביניים שקיבל: "הנאשם (הדרי) מבקש לדחות את הדיון בעניינו על מנת לקבל ייעוץ משפטי וייתכן אף לבקש בהמשך ייצוג. כפי שציינתי בהחלטתי המקורית, אין זו הנמקה מקובלת, ועם זאת, לאחר שיקול נוסף, אני מורה על דחיית הדיון אולם עד לדיון בעניינו מורחק הנאשים נוכח חומרת המיוחס לו".השאר תגובה