27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית הפועל נצרת עילית נצרת עילית: מוטי קריספיל צפוי לאמן מול רמה"ש, שמעון הדרי ממשיך
13 ינואר 2017 מאת  זיו אמויאל

נצרת עילית: מוטי קריספיל צפוי לאמן מול רמה"ש, שמעון הדרי ממשיך

אחרי ההתפטרות של עידן בראון מהקבוצה ואחרי הניצחון של רמה"ש על הפועל ר"ג (0:1), האדומים של גיל ברעם ירדו אל מתחת לקו האדום בגלל הפרש שערים. עוזר המאמן יקבל את המושכות עד למינוי מאמן חדש, בקבוצה הבהירו: "חייבים להרגיע את המערכת". המנהל המקצועי נשאר


מוטי קריספיל (צילום: אבי רביבו צילום ספורט) מוטי קריספיל (צילום: אבי רביבו צילום ספורט)

ימים קשים עוברים על הפועל נצרת עילית. אחרי הפרשייה המסחררת של מנכ"ל איגוד השופטים, יריב טפר, והמנהל המקצועי, שמעון הדרי (הורחק לשלושה חודשים מכל פעילות על ידי בית הדין של ההתאחדות לכדורגל), האחרון יישאר בקבוצה וימשיך בתפקידו. בנוסף, ביומיים האחרונים התפטר המאמן, עידן בראון, לאחר שטען כי "אין כסף לחיזוק, לא יהיה חיזוק. אני עוזב". בשלב זה, עוזר המאמן המוכשר, מוטי קריספיל, יקבל סוף סוף את ההכרה לה הוא ראוי כמאמן ראשי-זמני והוא צפוי להדריך את הקבוצה בקרב האדיר של יום שני, נצרת עילית מול רמה"ש.

לשתי הקבוצות אותו מספר נקודות (18), רמה"ש מעל הקו האדום בזכות הפרש שערים עדיף ונצרת עילית במקום ה-14 מתחת לקו. המשחק הזה הוא בגדר של "להיות או לחדול". לסוגיית המאמן הבא של נצרת עילית, במועדון מבקשים להבהיר כי "לא מתעסקים בזה עכשיו בכלל, כל מה שצריך זה שחייבים להרגיע את המערכת".

חודש מטורף עומד בפני האדומים: במחזור הקרוב, כאמור, מול רמה"ש. לאחר מכן, בחוץ מול נתניה. בהמשך, בבית מול אחי נצרת ובחוץ מול קטמון יריבתה לתחתית.
השאר תגובה