27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית הנבחרת שלנו כתב אורח
כתב אורח

כתב אורח (13)

מדי תקופה מגיעים לגזרתינו שחקנים צעירים ומבטיחים אשר מסוגלים לקרוע רשתות בכל מוסד תקשורתי, אבל לא תמיד מקבלים את הבמה.

בבסט בול אנחנו גאים לפתח את צעירי הצפון ולכן המשבצת הזו שמורה לשחקנים הצפוניים אשר לא באים לידי ביטוי, או שרוצים לתת דעתם על מה שקורה בגזרה.

שלחו לנו חומרים שלכם ואנחנו נדאג שתקבלו את הבמה, בשביל יום אחד להיות בחוד, בבסט בול או בכל מקום אחר. מחכים לשמוע מכם...

שלישי, 08 ינואר 2013 19:07

הטעות הגדולה של אבי עמר

מאת
הוא היה מלך השערים ונתן עונה גדולה בטבריה. החלטה מוזרה שקשורה לדת הובילה אותו לעפולה שם לא סיפק תוצאות והוכנבוים הראה לו את הדרך החוצה. רועי סימוני מסתכל על העונה המוזרה של אבי עמר, ההתנהגות המבישה של עפולה ובטוח בדבר אחד: עמר עוד יחזור בגדול ועפולה תטייל ללאומית.
עידו לוי בינגו , גבע ברקאי יין, שלומי חנוכה בעל הבית, אליאור סיידר מיץ טעים, שלום עקיבא מאסטרו, ההנהלה נותנת שקט וראש העיר אוהד מספר 1. והוכנבוים? חילוקי דעות על ההתנהגות אך במבחן התוצאה משתיק את כולם. שף רועי סימוני שם את הפועל עפולה על האש, מוסיף מלח, מתבל עם פלפל חריף וקובע: המתכון של עפולה יוביל אותה לליגה השנייה!
כשכולם דיברו על הפועל עפולה ואסי גלבוע, רפי בוסקילה הרכיב בשקט את הפאזל. רועי סימוני שם את מגדל העמק על שולחן הניתוחים ובטוח: המכונית שאף אחד לא ספר, תסיים בין המקומות הראשונים.
ברוך סער מאמן אסי גלבוע בשנה וחצי האחרונות הלך הביתה ורועי סימוני מנתח: ההצלחה בשנה שעברה, הטעויות הגדולות השנה ("היה צריך להבין ששחקנים שלא הרשימו בעפולה לא ירשימו גם באסי"), הנחיתה המהירה לקרקע והקאמבק הצפוי. ומה אסי גלבוע צריכה לעשות?
מהפרידה מגן נר, דרך אבישי גורדון ועד יהודה פוליקר. לצוד בדיחי צובט בלב מהיכולת החלשה של גלבוע גליל, מודה שקשה לו, מסביר מהי אהבת אמת ולא שוכח מסר לאוהדים הנאמנים. טור אישי.
ראשון, 02 ספטמבר 2012 14:20

אבישי הלך, גם אני חוזר הביתה!

מאת

אחרי שאבישי גורדון נזרק מגלבוע/גליל ועבר לגליל העליון בליגה הלאומית, גם האוהד המסור צוד בדיחי נפרד בכאב וחוזר לכפר בלום. טור אישי.

סוגרים שבוע נטול מדליות לישראלים באולימפיאדה, אבל האם ניתן להשוות בין ההכנה של שטילוב וצוברי לאלה של פלפס וג'יימס? אביטל גונן מרדיו 'קול רגע' בטור מיוחד: "תעשו כבוד כי הם הרוויחו ביושר את הזכות להתחרות נגד הטובים בעולם".

במדינה משוגעת כמו שלנו, ביום הזיכרון יש כמעט לכל אחד חבר, בן משפחה או אדם קרוב אשר בו ניזכר ונכאב. לכפרי אזולאי יש את דני חייט. מכתב מהלב

שני, 16 ינואר 2012 23:57

שלום לך ירושלים

מאת

גלבוע/גליל חזרה מעוד ניצחון מרשים במלחה. צוד בדיחי נזכר עוד פעם אחת בקטש, מרגיע את גוני יזרעאלי ושמח לקבל בחזרה את קורטני פלס.

הוא מכיר מקרוב את אסי גלבוע והפועל עפולה, בוחן את העמדות לעומק, מצביע על היתרון של אסי, טוען שעפולה משחקת בלי תשוקה ומהמר על התוצאה המדויקת. רגע לפני שריקת הפתיחה, כפרי אזולאי מכין אתכם לדרבי לוהט במיוחד.