27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית הנבחרת שלנו זיו אמויאל
זיו אמויאל

זיו אמויאל (8)

השחקן המנוסה במערכה. עבר מספר קבוצות במהלך הקריירה כגון אתר ONE, עיתון 'הארץ', ערוץ 10, רדיו ירושלים ורדיו 'קול רגע'.

החלוץ שעבר הרבה בקריירה רצה לזכות בטבעת אליפות, וכשקיבל את ההצעה מבסט-בול חתם במיידית בידיעה שרק שיתוף הפעולה עם חבריו יכול לקחת אותו לעבר התואר הנכסף.

אמויאל נחשב לשחקן היקר בשוק הצפוני וחתום על חוזה ארוך טווח.

למרות היותו שחקן מן השורה הראשונה הוא יודע שאסור לו לנוח על זרי הדפנה ונותן את כל כולו למען המועדון.

יודעים עליו ש: חולה חומוס ונהנה מתואר 'מבקר החומוסיות'. אז אם יש לכם חומוסיה שטרם ביקר בה, תשאירו הודעה והוא יגיע בהקדם..

לא יודעים עליו ש: משלב קטשופ עם כל מאכל- לחם עם קטשופ, פיתה עם קטשופ, תפוח אדמה עם קטשופ, בקיצור- קטשופ אימפריה!!!

אומרים עליו ש: הוא רגיש. תכל'ס צודקים אבל אין שום בעיה עם זה.

מעצבן אותו ש: אנשים אפילו לא מתאמצים כדי לשקר!

הוא מעיד על עצמו ש: לחלוטין לא איש של בוקר, אז אל תתקשרו אליו עד 12 !!

קבוצה אהודה: ירוק עולה זה מכבי!

מוטו לחיים: תתמיד- תצליח!

בצהרי יום שבת הגיעה הבשורה הקשה; מוריס תורג'מן, מנהל אצטדיון 'גרין' בנצרת עילית, הלך לעולמו לאחר שנאבק במחלת הסרטן. זיו אמויאל פורק את המחשבות, נפרד בדמעות ומשתף בטור אישי: מי היה מוריס תורג'מן בשבילי?

האוהדים של מגידו/טבעון הוכיחו שקבוצה נשענת על הקהל שלה, עירוני עפולה חייבת להציב עליית ליגה כמטרה והפועל גליל עליון חוזרת לבמה המיני מרכזית וגורמת לי לצמרמורת. זיו אמויאל פותח עונה בליגה הלאומית בכדורסל.

ברור שהפועל עפולה רוצה וצריכה לעלות ליגה, אבל זה לא הדבר הכי חשוב. זיו אמויאל מודה לאבי אלקבץ שלא נכנע לביקורות וממשיך לשים כסף (והרבה) במתקני הספורט העירוניים והמפוארים שלו. כי זו ההצלחה האמיתית. על כדורסל, כדורגל, חינוך ומה שביניהם.

הטענות והעליהום נגד האחים עקיבא שעזבו את טבריה גובלים בטמטום ובבורות. כל שחקן כדורגל רשאי לשאוף הכי גבוה שאפשר בקריירה שלו. זיו אמויאל סבור כי הנהלת עירוני טבריה תרמה למועדון אך מיצתה את עצמה, זה הזמן לפנות את השטח.

קהל הפועל עפולההפועל עפולה באופן שיטתי עושה שוב ושוב את כל הטעויות האפשריות בדרך לעוד עונה מאכזבת. זיו אמויאל שואל את השאלות בשבילה.

הגדלת הפער לעשר נקודות בצמרת ליגה ב' מבהירה שוב שחוסר היציבות של בית שאן היה בעוכריה, בעוד מגדל העמק ידעה לאסוף נקודות בזמנים מכריעים. זיו אמויאל צפה במפגש המרתק, טוען שלרפי בוסקילה יש את כל הכלים לאמן בליגה גבוהה יותר וסבור שרק איתן טייב יחזיר את בית שאן לימיה הגדולים. טור אישי

14 הפסדים ב-26 משחקים, ההגנה השנייה הכי גרועה בליגה ואפס נקודות מתשע אפשריות בשלושת המחזורים האחרונים. הביקורת ראויה ולגיטימית ביותר. זיו אמויאל דורש מנצרת עילית להפסיק עם הבכיינות ולהתעורר.

שביט מוציא מים מהסלע, לקוטר אין מחץ בחלק הקדמי. שתי הקבוצות חייבות להחתים את המאמנים לעונה נוספת ולשאוף להעפיל ללאומית. זיו אמויאל נסע לטבריה, סידר לעצמו מקום בין הספסלים ויצא עם תובנות.