27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית עירוני טבריה שחקני עירוני טבריה ביקרו ילדים בבית החולים 'פוריה': "מצווה גדולה"
28 דצמבר 2016 מאת  זיו אמויאל

שחקני עירוני טבריה ביקרו ילדים בבית החולים 'פוריה': "מצווה גדולה"

לפני המשחק החשוב בשישי (13:00, עכו) מול הפועל 'רובי שפירא', הגיעו שחקני הקבוצה מעיר הכנרת למחלקת הילדים בביה"ח, חילקו סופגניות, משחקים ומתנות לרגל חג החנוכה. גילה בוהדנה כתבה: "תודה ענקית למשפחת עירוני טבריה על ההירתמות". צפי לכ-1,000 אוהדים בשישי


שחקני טבריה והמאמן (צילום: גילה בוהדנה) שחקני טבריה והמאמן (צילום: גילה בוהדנה)

רגע לפני המשחק החשוב של העונה, ביום שישי (13:00, עכו) מול סגנית המוליכה, הפועל 'רובי שפירא' חיפה, התפנו שחקני עירוני טבריה למשימה לא פחות חשובה שמצריכה לא פחות אנרגיות טובות. היום (רביעי) הגיעו שחקני הקבוצה הטבריינית, ביחד עם המאמן, הצוות המקצועי, ההנהלה ונציגי האוהדים, לביה"ח 'פוריה' שם ביקרו במחלקות הילדים והמחלקה הפנימית.

בביקור פגשו השחקנים את הילדים והחולים המאושפזים, איחלו להם בריאות ורפואה שלמה, וחילקו להם סופגניות, משחקים ומתנות לרגל חג החנוכה. "תודה ענקית לכל משפחת עירוני טבריה על ההירתמות למען מטרה חשובה זו, בלעדיכם כל זה לא היה קורה. חג חנוכה שמח, עירוני טבריה אהבה בלב", כך כתבה האוהדת והצלמת, גילה בוהדנה, בפייסבוק על הביקור.

בתוך כך, גם בטבריה וגם בהפועל 'רובי' מעריכים כי למשחק בשישי יגיעו בסה"כ כ-1,000 צופים. נכון לעכשיו נדמה כי החלוקה תהיה של כ-700 מהם שיגיעו מחיפה, ועוד כ-300 מטבריה. והזרוע עוד נטויה.

 


השאר תגובה