27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית עירוני טבריה טבריה קופחה בענק? אילן סויסה: "זו הרמה של השופטים בליגה, אין מה לעשות"
02 ינואר 2017 מאת  זיו אמויאל

טבריה קופחה בענק? אילן סויסה: "זו הרמה של השופטים בליגה, אין מה לעשות"

מאמן עירוני טבריה אחרי ה-0:0 מול הפועל 'רובי שפירא' וטעויות השיפוט שליוו אותו: "יש מצב שהשופט אולי בא יהיר או משהו, אין לי מושג". הטבריינים השיגו שלושה ניצחונות רצופים ותיקו ב-4 המשחקים האחרונים ללא ספיגת שער חובה (!), המאמן: "יש קבוצה צעירה שעובדת"


שחקני טבריה (צילום: עודד חסין) שחקני טבריה (צילום: עודד חסין)


עירוני טבריה המשיכה במגמת השיפור שמאפיינת אותה בחודש האחרון כשהשיגה 0:0 מול הפועל 'רובי שפירא' חיפה. התוצאה הנאה הזו הגיעה לאחר שלושה ניצחונות רצופים שבהם טבריה לא ספגה (8 שערי זכות ו-0 שערי חובה). גם הפעם ההגנה של טבריה לא ספגה, ובסה"כ ארבעה משחקים רצופים ללא ספיגת שער בטבריה. היינו כחולמים? הקבוצה של אילן סויסה כבר במקום השישי עם 21 נקודות, קרובה קרובה לפלייאוף העליון.

"אנחנו בתהליך טוב. אמנם הפגרה עכשיו הגיעה, אבל יהיה בסדר. אם היא באה לנו בזמן או לא, נדע רק אחרי שנחזור ממנה", אמר מאמן טבריה, אילן סויסה, ל"היציע הצפוני" ברדיו 'קול רגע', "אנחנו מתקדמים באימונים ואני מקווה שיהיה בסדר. היה משחק טוב שלנו היום, הכנה טקטית מצוינת. החמצנו פנדל, קיבלנו אדום. משחק טוב לקהל. אני לא רוצה לבכות על שיפוט, אני האחרון שאבכה על דברים כאלה. זו הרמה של השופטים בליגה הזו, אז אין לי למה לבוא בטענות עכשיו. פעם זה לטובתנו, ופעם לרעתנו. ובסוף זה מתקזז. זה לא חדש שרמת השופטים היא כזו. היו משחקים שניהלתי ושהיה שיפוט לא רע בכלל. הייתי במשחקים של צביקה לוי שאחרי משחק שבו הפסדתי הגעתי ללחוץ לו את היד. היום השופט, בן שוחט, בא אולי יהיר יותר מדי כי הוא שופט ליגה לאומית. אבל אתה יודע מה, לא כזה מעניין אותי לדבר על זה".

על הספקות שליוו אותו במהלך העונה:
"אני מההתחלה האמנתי בסגל, ואנשים הרימו גבה. יש לנו קבוצה צעירה שרוצה ללמוד ועובדת, והיום אנחנו רואים את התוצאות. בוא נוציא את שלוש החמצות הפנדלים ואנחנו עם עוד ארבע נקודות. למה אני ממשיך לתת לעידן ויצמן לבעוט את הפנדלים? יש דבר מסוים ורגע מסוים שבו אתה סומך על הבן אדם, על עידן, שהוא ייקח את האחריות והמנהיגות בפנדלים. הוא ומועמר דיברו מי יבעט, ובסוף עידן אמר שהוא מרגיש טוב ובא עם ביטחון. אין אצלנו בקבוצה את האגו, ולכן גם השחקנים וגם האוהדים באו לעודד ולהרים את עידן אחרי הפנדל. זה בסדר גמור".

על הידיעות שפורסמו השבוע וסיפרו על המתיחות בהנהלת המועדון: "אתם צריכים לבוא לאימון או שניים כדי לראות שהם מנותקים לחלוטין מכל מה שקורה מחוץ למגרש. הם באים לעבוד, לא שואלים שאלות, מרוכזים לחלוטין במטרות ובשאיפות. הם שומעים ככה בחצי אוזן על הכתבות האלה שמפורסמות, אבל הם הכי שם בריכוז הגבוה. כשהגעתי לטבריה אמרו לי שכולם יתערבו לי וכאלה, אבל לא קורה שום דבר כזה. מאיפה כל הדברים האלה הגיעו? אין לי מושג. לא גבי, לא זוהר, לא שמוליק - אף אחד לא מתערב לי".
2 תגובות

  • קישור לתגובה רונן מאילת 03 ינואר 2017 רונן מאילת

    אילן מצפים ממך שתיתן למישהוא אחר לבעוט פנדלים.ולא למחמיץ סידרתי.זה מובן לך.בקשר לשינוי שחל בקבוצה.יש שינוי מגמתי לטובה.אבל....נקודות שהולכות לא חוזרות.יכלת להיות בין ה3 הראשונות היום.חבל.בהצלחה בהמשך.אני מופתע ממך לטובה.קצת מאמץ ואנחנו בצמרת.

  • קישור לתגובה מכיר את המערכת 03 ינואר 2017 מכיר את המערכת

    אילן דיי עם השטויות ... חברי הנהלה לא מתערבים ? אולי לא תמיד בכל אופן בטוח זה היה ויהיה שמתערבים כי הם הכי ״יודעים״ ואחרי הפנדל במשחק אמרת לאוהדים אתם צודקים זו טעות שלך הכוונה על עידן שבעט. בהצלחה

השאר תגובה