27יולי2017

אתם כאן: עמוד הבית מי אנחנו

מי אנחנו

מאת  מערכת בסט-בול
בסט בול הוא אתר שקם מתוך ובשביל הספורט בצפון.

אנחנו מקדמים את ענפי הספורט השונים באזורנו - עפולה, נצרת עלית, הגלבוע, מגדל העמק, טבריה, בית שאן ועוד.

בסט בול המגרש הביתי של הצפון
מערכת המגרש הביתי
אנחנו הכתבים של הספורט בצפון והתחברנו ביחד כדי להביא לכם הגולשים את כל הכתבות, התמונות, הראיונות, הסרטונים וכל מה שאנחנו יכולים להביא לכם מעולם הספורט הרווי והשמח של האזור שלנו.


אנחנו עמוס קלס, נדב מעוז, זיו אמויאל, אלק משוב, קובי פורטל, עודד חסין, גילת קלימי, אביב עובדיה, ועוד חברים רבים וטובים שעוזרים לנו ומצלמים, מראיינים כותבים ועורכים, ובונים תרבות ספורט בצפון כפי שלא הייתה כאן.
 
אנחנו נמצאים במשחקים, באימונים, אצל השחקנים והמאמנים וכמובן בקהל. ואנחנו לא נותנים לאף אחד להיעלם לנו. אם אתה קשור לספורט באזור - תמצא את עצמך אצלנו. או בתמונות או בתגובות או בראיונות, לעולם לא תדעו מתי זה יבוא ומאיפה, אבל זה יבוא.

WE WANT YOU!
אנחנו הכתובת לכל שאלות הספורט בצפון, ואנחנו כאן בשביל להישאר!


אז תהנו מהגלישה, הגיבו, חפשו עצמכם בתמונות ובאלבומים, כי אם הייתם במשחקים, כנראה שצילמנו אתכם... :-)

אם אתם מאמינים שיש עתיד לתרבות הספורט הצפון, אם אתם חושבים שאתם יכולים לעזור, פנו אלינו! הכתובות למטה ואנחנו זמינים תמיד לכל שאלה, בעיה או תהייה שיש לכם לגבי הספורט באזורנו, אנחנו מעלים את הספורט בצפון לבמה ונשמח אם תהיו איתנו

השתדרגנו לאחרונה, אז תהנו מהאתר החדש ואל תתביישו לכתוב לנו בפייסבוק ובמייל. לחיצה כאן ואתם בפייסבוק שלנו. המייל שלנו: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .